Lenovo Cep Telefonlarında Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır? Cep Telefonu ve Teknoloji Dünyası

Lenovo Cep Telefonlarında Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?


lenovo akıllı cihazlarda ekran görüntüsü nasıl alınır

Merhabalar düşler kulüp takipçilerimiz, bugün sizlere lenovo cep telefonlarında ekran görüntüsünün nasıl alınacağını anlatacağım. Ama öncelikle android işletim sistemine sahip olan Lenovo S60 ’ın çeşitli özelliklerinden bahsetmeden geçemeceğim. 8 GB dahili hafıza ,2 GB RAM ,13 MP kamera çözünürlüğüne sahip olan lenovo s60 şık tasarımı ve uygun fiyatı ile dikkat çeken telefonlar arasında yerini almıştır.

lenovo cep telefonlarında ekran görüntüsü alma

Lenovo S60 tipi cep telefonlarında ekran görüntüsü nasıl alınır. Öncelikle  telefonun güç düğmesine (Açma-kapama) ve ses kısma düğmesine aynı anda basılır ve birkaç saniye bekletilir bu esnada telefonunuz ekran görüntüsünü almış olacaktır. Lenovo S60 ekran resmini çektikten hemen sonra çekilen ekran görüntüsünü telefonunuza kaydeder. Kaydedilen bu ekran görüntülerine daha sonra telefonunuzun galeri bölümünden ulaşabilir burada yakaladığınız ekran görüntüsü üzerinde kesme , kırpma , renk ayarlama gibi çeşitli rötuşlarla yakaladığınız ekran görüntünüzü çeşitlendirebilirsiniz.


Etiketler:, , ,

11 ay önce
  Cep Telefonu ve Teknoloji Dünyası kategorisine eklendi.
Yazar: Duslerkulup

Lenovo Cep Telefonlarında Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır? Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

-->

Buyrun Ne Aramıştınız?

Sosyal Medya

Facebook Twitter

Düşler Kulüp Facebook Sayfası

Arşiv

Ücretsiz Duslerkulup Aboneliği

Sitemizde açılan konulardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız ücretsiz abone olun.

Diğer 62 aboneye katılın