Leke Tedavisi ve Dolgu Uygulamaları Sağlık Köşesi

Leke Tedavisi ve Dolgu Uygulamaları


Leke tedavisi ve dolgu uygulamaları

Ankara Leke Tedavisi alanında oldukça önemli klinik ve merkezlere ev sahipliği yapmaktadır. Tabi ki ilk akla gelen kliniklerden biri de Dr. Buket Yıldırım ve ekibinin hastalarına profesyonel bir şekilde hizmet verdiği kliniğidir.

Ankara leke tedavisi denilince neden Buket Yıldırım akla gelir?

Ankara leke tedavisi denilince Buket Yıldırım akla gelir çünkü alanında son derece donanımlı ekibi ile birçok önemli alanda çalışmaları olan ve son derece güvenilir bir kliniktir. Medikal estetik alanında ve diğer estetik uygulamalarda yıllardır kusursuz hizmet vermekte olan Buket Yıldırım, sizlere her zaman üstün hizmet kalitesi ile sorunsuz güzellikler sunmaktadır.

Göz altı dolgusu işlemi de yine merkezimizde oldukça tercih edilen ve son derece etkili bir işlemdir. Özelikle son yıllarda tercih edilmekte olan göz altı ışık dolgusu sayesinde kişiler gözaltında meydana gelmiş olan koyu renklerin ve çökmelerin kolaylıkla tedavisini gerçekleştirebilmektedir.

Göz altı dolgusu nasıl yapılır?

Göz altı dolgusu öncelikle uzman hekimimizin muayenesi sonucunda karar verilen ve oldukça minik mikro iğneler ile yapılan kısa süreli acısız bir işlemdir. İşlem öncesinde bölgeye lokal anestezi içeren kremler uygulanır ve böylece işlem konforu arttırılmış olur.

İşlem ne kadar kalıcıdır?

Göz altı dolgusu işlemi diğer dolgu uygulamalarına göre çok daha kalıcı olmakla beraber yaklaşık 1 ya da 1,5 sene kalabilmektedir. Ancak seans sayısı bazen 2 ya da 3 olabilmektedir.

Güneş lekesi tedavisi işlemleri de özellikle son yıllarda güneşin daha da etkisini göstermesi ve kişilerin de bronzlaşma uğruna güneşte fazla kalmasından meydana gelen sorunların tedavisinde oldukça tercih edilmektedir. Son derece tehlikeli olabilen güneş lekeleri mutlaka tedavi edilmesi gereken sorunlar arasında gelmektedir.

Güneş lekesi hangi yöntem ile tedavi edilir?

Güneş lekesi tedavisi için tercih edilen ilk yöntemlerden biri lazer tedavileridir. Genellikle el üstü, yüz ve omuzlarda görülen güneş lekeleri, lazer yöntemleri sayesinde güvenilir bir şekilde sorunsuz tedavi edilebilmektedir.

Lazer ile yapılan leke tedavileri hangi durumlarda uygulanır?

Lentigo, Güneş lekeleri ve çillerin yok edilmesinde tercih edilebilmektedir.


7 ay önce
  Sağlık Köşesi kategorisine eklendi.
Yazar: Duslerkulup

Leke Tedavisi ve Dolgu Uygulamaları Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

-->

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Sosyal Medya

FacebookTwitter

Düşler Kulüp Facebook Sayfası

Arşiv

Ücretsiz Duslerkulup Aboneliği

Sitemizde açılan konulardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız ücretsiz abone olun.

Diğer 61 aboneye katılın