Labirent 2 izle Sinema ve Tiyatro Bölümü

Labirent 2 izle


Yeni vizyona girecek filmler arasında yer alan Labirent 2; serinin 2. Filmi olarak karşımıza çıkıyor. Labirent 2 son derece seyredilme oranı yüksek olacak bir sinema eserine benziyor. Bu çıkarımı; Labirent serisinin ilk eserinden de ortaya çıkarabilmekteyiz. 2015 ABD yapımı olan serinin 2. Eseri; 18 Eylül 2015 tarihinde vizyona girecek ve en önemlisi birçok meraklısı bulunan filme daha şimdiden fragman videoları dahi rekor kıracak derecede seyrediliyor. Bilim kurgu, aksiyon, gerilim, gizem ve aynı zamanda da maceranın bir arada tutulduğu bu sinema eserinde hepsi bir arada tam tadında bir beyaz perde izlentisi çıkacağını söyleyebilmekteyiz. Labirent 2 diğer adı ile Labirent: Alev Deneyleri son derece keyifli dakikalar geçirmenize yardımcı olacak.

Labirent 2 Wes Ball yönetmenliğinde oluşturulmuş bir sinema eseri olmaktadır. Wes Ball bugüne kadar birçok film projesine imza atmış ve aynı zamanda da bu projelerde oldukça başarılı olmuştur. Wyck Godfrey ve Marty Bowen’ın birlikte ortak yapımı olan bu sinema eserinde T.s Nowlin ve James Dahner senarist olarak bu sinema eserinin senaryosunu yazmayı üstlenmiştir. Senaryoya baktığımızda; seyredilmesi zevkli ve bir o kadar da macera dolu bir eserin yazıldığına şahit olmaktayız. Labirent 2 izleyicileri için beyaz perdede görev alan başrol oyuncuları; Dylan O’Brien, Thomas Brodie- Sangster, Kaya Scodelario, Giancario Esposito ve son olarak da Lili Taylor olmaktadır.

Labirent 2 konusu itibari ile adından söz ettiren bir yapıya sahip olmaktadır. İlk serinin devamı olan bu yapıtın ilk erisi 2014 yapımıydı ve bir bilim kurgu romanından yola çıkılarak beyaz perdeye aktarılmıştı. İlk seride gençler Labirent deneyinden kurtulsalar da devam filmi olan bu yapıtta bu gençleri; gerçek hayatta bir takım zorluklar bekliyor, olacak. Kıyamet kopmuş ve onun ardından geriye çıkan kalıntıların olduğu zamanda yaşayan gençler henüz kendilerine hazırlanan bu hain planların 2. Evresine geçtiklerinin farkına varmamışlardır ve bu olay çerçevesinde bocamaktalardır. Labirent 2 Türkçe dublaj izleme farkını sitemizden yaşayarak sizde bu gizem ve de macera dolu yapıtın 2. Serisine başlayın.


2 sene önce
  Sinema ve Tiyatro Bölümü kategorisine eklendi.
Yazar: Duslerkulup

Labirent 2 izle Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

-->

Buyrun Ne Aramıştınız?

Sosyal Medya

Facebook Twitter

Düşler Kulüp Facebook Sayfası

Arşiv

Ücretsiz Duslerkulup Aboneliği

Sitemizde açılan konulardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız ücretsiz abone olun.

Diğer 62 aboneye katılın