Küçükbakkalköy Arçelik Servisi Cep Telefonu ve Teknoloji Dünyası

Küçükbakkalköy Arçelik Servisi


            Uzman kadromuz ve donanımlı alt yapımızla Küçükbakkalköy Arçelik servisi olarak sizlere uzun yıllardır hizmet veriyoruz. Müşterilerimize en kısa sürede ulaşıyor ve cihazlarınızdaki sorunu tesbit edip süratle çözüyoruz. Arçelik markalı tüm elektronik eşyalarınız, beyaz eşyalarınız ve elektrikli ev aletleriniz için kalıcı ve kaliteli hizmet veriyoruz. Teknik kadromuz uzun yıllara dayanan tecrübesi ile sorunu anlayıp çözüm üreterek ürünlerinizi en kısa sürede kullanılır hale getiriyor.

Ürünlerinize ait periyodik bakımlar için de Ataşehir Arçelik servisi olarak hizmetinizdeyiz. Yapılacak bakımlarla, ileriye yönelik olarak çıkabilecek daha büyük sorunları engelliyor ve sizlerin masraflarınızı düşürüyoruz. Çalışanlarımızın tümü öncelikli olarak müşteri memnuniyetini prensip edinmiş ve teknik bakımdan yüksek seviyede eğitim almış kişilerdir. Aynı ürüne ait mükerrer sorunlar yaşamamanız için cihazlarınızdaki sorunu doğru olarak tesbit ederler ve kaliteli bir hizmetle, kalıcı olarak teknik servis verirler.

Ataşehir ilçesinde Arçelik markalı tüm ürünleriniz için bize güvenle başvurabilir ve kaliteli hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Zengin yedek parça stoklarımızla, en kısa sürede bakım ve onarım işlerinizi yapar, ürünlerinizi teslim ederiz. Uzun yıllardan bu yana Bostancı Arçelik servisi olarak müşterilerimize kaliteli ve hızlı hizmet veriyor ve cihazlarınızın kullanım sürelerini uzatıyoruz. Parça değişimi teknik servisin en önemli konusudur. Özenle ve doğru bir şekilde yapılması gerekir. Kaliteli ve hızlı parça değişimi için bize ulaşabilir ve cihazlarınızı güvenle emanet edebilirsiniz.


2 sene önce
  Cep Telefonu ve Teknoloji Dünyası kategorisine eklendi.
Yazar: Duslerkulup

Küçükbakkalköy Arçelik Servisi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

-->

Buyrun Ne Aramıştınız?

Sosyal Medya

Facebook Twitter

Düşler Kulüp Facebook Sayfası

Arşiv

Ücretsiz Duslerkulup Aboneliği

Sitemizde açılan konulardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız ücretsiz abone olun.

Diğer 62 aboneye katılın