Kombi Bakımı İçin Doğru Servis

Kombi markalarının öncülerinden sayılabilecek olan Demirdöküm, hermetik ve yoğuşmalı olarak 2 farklı kombi çeşidi ile destek sunmaktadır. Günümüzdeki en önemli ısı sistemlerinin başında kombiler gelmektedir. Hem sıcak hava hem de sıcak su desteğini sunabilen bu kombilerin kalitesi ne kadar iyi olursa o kadar rahat bir kış dönemi geçirebileceğinizi ifade eden Sultanbeyli Demirdöküm kombi servisi, kullanım açısından pratik ve modern olan kombileri ile bu kış da en büyük yardımcınız olacağını ifade ediyor.

Genel özelliklerine baktığımız zaman LCD ekran kullanımı sayesinde her türlü detayı rahatlıkla kullanabileceğiniz modellerin olduğunu bilmekteyiz. Bu şekilde kullanımının oldukça kolay olduğu yargısına da varabilmekteyiz. Aynı zamanda tasarım olarak ergonomik bir yapısının olduğu ve şık bir dizayna da imza atıldığı söylenmektedir. Ekonomik olarak kullanıma destek vermesinin yanı sıra yüksek düzeyde çalışma performansı sayesinde istediğiniz sıcak suyu kısa sürede kullanabileceksiniz. Hem de kış aylarında eviniz ne kadar büyük olsa bile sıcak bir ev ortamının keyfini çıkarabilirsiniz. Yeni yapılan sistemler sayesinde kombilerin doğalgaz ya da LPG ile çalışabilme özelliğinin de bulunduğunu ifade edebiliriz. Bu konuda bir sıkıntı ile karşılaşıldığında size destek olacak yer ise Sultanbeyli Kombi Servisi olarak tanıtılmaktadır.

Montajını ve bakımını üstlenen teknik servis kombilerin genel özellikleri hakkında sağlamlığın da altını çizmek istemektedir. Bakır malzeme kullanılarak imal edilen kombilerde eşanjör sistemi de çift olarak kullanılmıştır. Eşanjör plakası ise yine sağlam bir madde olarak paslanmaz çelikten üretilmiş ve koruma sağlanmıştır. Ateşleme konusunda elektronik ve tam alev modülünü kullanan kombilerin olduğu Ataşehir Baymak kombi servisi tarafından hatırlatılmaktadır. Petekler ile bağlantısı olan kombilerin ayarlanabilir oda termostadı da bulunmaktadır. Tabi bu seçenek isteğe bağlı olarak belirlenmektedir. Hem kombinin hem de genel olarak tesisatın korunması amacı ile de 13 adet farklı emniyet sistemi cihaz içinde konumlandırılmıştır. Isı verme kalitesini gösterebilmek için %93 verim ölçütü kullanılmıştır. Günümüzdeki şık evlere en modern tarzı ile şıklık katacak olan modellerin tarzını da sevebilirsiniz.

Çağrı merkezi ile hem bilgi almak hem de Maltepe Baymak kombi servisi ile iletişime geçebilmek için 444 999 0 numarasını kullanabilirsiniz. Bu servis sayesinde yıllık olarak yapmanız gereken rutin bakımınızı yapabilecek ve karşılaştığınız bir sorun karşısından uzmanlar tarafından tamir desteği alabileceksiniz. Kullandıkları mikro kameralı bakım araçları sayesinde kısa sürede hızlı sonuç alabilmekteler. Hem de kırıp dökme ya da tesisatı sökme gibi işlemlere de gerek kalmamaktadır. Ekip halinde çalışan teknik servis görevlileri işinde tecrübeli olduğu için kombinizde oluşan sorunu kısa sürede anlayarak çözüme ulaştıracaktır. Buna ek olarak her yıl yapılması gereken tesisat temizleme işlemini de düzenli olarak takip altında tutarak sizlere bu konuda da yardımcı olmaktadırlar. Sadece arayıp randevu almanız yeterlidir.

    Makale Yazarı: Duslerkulup

Sizde yorum yazabilirsiniz...

 Kameralı Sohbet