Kadıköy Bosch Servisi Anında Teknik Onarım

kadıköy bosh servisi

Dünyanın en büyük ve en kaliteli beyaz eşya üreticilerinden biri olan Bosch beyaz eşya ürünlerinin, Kadıköy ve yakın bölgelerinde teknik servis bakım ve onarım hizmetlerini yirmi yıldır sürdürmekte olan Kadıköy Bosch Servisi, uzun soluklu hizmet yaşamı boyunca sürekli kendisini yenileyen bir yaklaşım içerisinde olmuştur. Dünyanın olağanüstü boyuttaki değişim ve gelişimine birebir adapte olabilen bir yaklaşım geliştirmiş olan firmamız, sürekli gelişen dünyanın gelişmelere bağlı olarak ortaya çıkan yeni hizmet ihtiyaçlarına göre özel üretilen çözümler sayesinde yaşam standartlarının yükselmesine katkı sağlamaktadır.

 

Sürekli güncellenmekte olan teknolojinin teknik personellerine aktarılması amacıyla çeşitli eğitim organizasyonları ile sürekli güncel bilgi desteği vermekte olan Feneryolu Bosch Servisi, iletişim ve müşteri ilişkileri gibi alanlarda da tüm personelini çeşitli eğitim organizasyonları aracılığı ile bilgilendirmektedir.

 

Üst düzey müşteri memnuniyeti sağlayabilmek adına yapılandırdığı birimleri ile ihtiyaçlara odaklı bir strateji çerçevesinde faaliyetlerini sürdüren firmamız, organize ettiği mobil teknik destek üniteleri ile en hızlı şekilde hizmet taleplerine cevap verebilme yeteneği kazanmıştır. Oluşabilecek tüm arızalar göz önünde bulundurularak, ileri teknoloji donanım ve profesyonel teknik servis personelleri ile desteklenmiş olan mobil teknik servis ünitelerimiz, hizmet taleplerini çok kısa süreler içerisinde cevaplayabildiği gibi yerinde müdahale ile birçok problemi doğrudan ortadan kaldırabile kabiliyetindedir.

 

24 saat boyunca hizmet vermekte olan çağrı merkezimiz ve mobil teknik servis ünitelerimiz sayesinde, yılın her günü ve her saat olmak üzere kesintisiz hizmet sağlayabilmekteyiz. Tüm parça değişim işlemlerinde orijinal Bosch yedek parçaları kullanmakta olan birimlerimiz, bu sayede ürünlerimizin kullanım ömürlerini uzatmakta ve orijinal olmayan yedek parçaların oluşturabileceği uyumsuzluklardan kaynaklı birçok sorunun da önüne geçmektedir.

 

Hizmet kalitesine duyduğu güveni, yaptığı her onarımı bir yıl için sigortalayıp garanti kapsamına alarak göstermekte olan firmamız, üst düzey müşteri memnuniyeti sağlamaya odaklı bir hizmet anlayışı sergilemektedir.

 

Kesintisiz olarak sunduğumuz tüm hizmetlerimizden yararlanabilmek için oluşturduğumuz internet platformumuz üzerinden bilgi alabilir, Ümraniye Bosch Servisi çağrı merkezimize hizmet talebi bırakabilirsini. Çağrı merkezimize iletilen hizmet talepleri dakikalar içerisinde cevaplandırılarak, ilettiğiniz sorun en nitelikli ve en hızlı şekilde sonuçlandırılacaktır.

 

    Makale Yazarı: Duslerkulup

Teşekkürler...