İnstaSaver İnstagram Fotoğraf Video Kaydetme Android Uygulaması İndir Cep Telefonu ve Teknoloji Dünyası

İnstaSaver İnstagram Fotoğraf Video Kaydetme Android Apk İndir


instagram fotoğraf vidyo indirici

Değerli düşler kulübü okuyucularımız, sizlerle bugün günümüz yeni fenomen sosyal ağı olan İnstagram üzerine konuşacağız. İnstagram artık internet kullanıcıları için twitter ve facebookun pabucunu dama attı gibi görünüyor. İnstagram tamda insanların istediği gibi video, fotoğraf, vine paylaşımları gibi özellikleri kapsadığı için oldukça tutuldu. Fakat kullanıcılar bilirler, kaydetme gibi bir özelliğe sahip değildir. İnstagram kullanıcıları için geliştirilen android uygulaması olan InstaSaver for Instagram uygulaması sayesinde mobilden giriş yaptığınızda instagram üzerindeki fotoğraf ve videoları telefonunuza kaydedebilirsiniz.

instasaver instagram fotoğraf vidyo indirme uygulaması indir

Genellikle videoları kaydedersiniz çünkü zaten fotoğrafları ekran görüntüsü alarak kayıt edebiliyorsunuz. Yalnız uygulama url sistemi ile indirme yapabiliyor.Bu şu demektir ki uygulama üzerinden instagram’dan link alamadığınız için indireceğiniz resim/video yu tarayıcıdan açıp linkini kopyaladıktan sonra uygulamaya yapıştırmalısınız. Ayrıca fotoğraf veya video altına yazılan yazıları da direkt olarak kopyalayabiliyorsunuz.

İndirme linki: http://turbobit.net/ks69c0dr31r5.html

Rar şifresi: www.duslerkulup.com


Etiketler:, , , , , ,

1 sene önce
  Cep Telefonu ve Teknoloji Dünyası kategorisine eklendi.
Yazar: Duslerkulup

İnstaSaver İnstagram Fotoğraf Video Kaydetme Android Apk İndir Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

-->

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Sosyal Medya

FacebookTwitter

Düşler Kulüp Facebook Sayfası

Arşiv

Ücretsiz Duslerkulup Aboneliği

Sitemizde açılan konulardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız ücretsiz abone olun.

Diğer 61 aboneye katılın