İnanılmaz İtalyan Lezzetlerini Keşfediyoruz

73jitw İnanılmaz İtalyan Lezzetlerini Keşfediyoruz

Farklı ve özel mutfaklar dünyada oldukça meşhurdur. Ancak bunlardan ayrı bir yerde tutulan neredeyse tüm lezzetleri ile ön plandadır. İlk akla gelen pizza ve makarna olsa da, tatlıları, et yemekleri ve ekmekleri de ciddi anlamda beğeni toplayan özel lezzetler arasında gelir. İstanbul’da farklı İtalyan tatlarını deneyebileceğiniz Eataly gerçek anlamda tüm İtalyan yemek kültürünü ülkemize ışınlamış gibi. Özel ve inanılmaz usuller ile pişirilen harika yemekler,İtalyan mutfağı konusunda deneyim sahibi olmak isteyenlerin, kesinlikle denediklerine pişman olmayacağı özel bir mekan. Modern bir İtalyan restoranda yemekyemekisterseniz kesinlikle sizlere ilk önerimiz olacaktır.

Seçkin bir mekan olmasının yanı sıra, kolay ulaşım avantajını da kesinlikle çok seveceksiniz. En özel İtalyan mutfağı yemeklerini sizler için hazırlayan şefleri, olağan üstü yeteneklerini her gün sevgi ile sizlere sunuyorlar. Eşsiz İtalyan yemeklerini yerken, bir anda mekan kargaşası yaşamanız da mümkün. Kendinizi İtalya’da sanacak ama İstanbul’u da iliklerinize kadar hissedeceksiniz. Bu anlamda her çatalınızda ilginç ve olağan üstü bir lezzet deneyimi yaşayabilirsiniz. Özel İtalyan tatlıları ise kesinlikle yemeklerin üzerine yenilebilecek, enfes tatları ile size menüden göz kırpacaktır. Bu muhteşem tatlılar sütlü ve hafif lezzetleri ile sizleri etkilemek için beklemekte olacaklar. Etkili ve hoş sunumu ile ayrıcalıklı hissetmek isteyenlerin de kesinlikle bu restoranı denemesini öneririz.

Damağına düşkün olanların müptelası olacak o kadar özel lezzetler var ki, hangisinden bahsedeceğimizi şaşırıyoruz. Özel soslu taze makarnalar tüm aileniz için eğlenceli bir lezzet olabilir. Bunun yanı sıra, özel ekşi mayalı ekmekler ise kesinlikle damaklarınıza tanıdık gelecek. Akdeniz’i birlikte kullandığımızdan mıdır nedir, bilinmez, İtalyan mutfağı aslında bizlere çok yakın bir mutfak. Hamura olan düşkünlüğümüz ve inanılmaz özel et yemekleri ile kesinlikle bu özel tatlar, damaklarınıza aşina gelebilir. Altın önerimiz ise kesinlikle şaraplarını denemenizdir. Meşhur İtalyan mutfağı ile harika bir uyum gösteren, bu özel tatlar, et yemekleri ve taze İtalyan peynirleri ile oldukça farklı bir yemek keyfini yaşamanıza etki edecektir. İdeal ve etkin bir gece geçirmek, harika bir İtalyan mutfağı deneyimi yaşamak için sizlere özel tüyolarımızı hemen uygulayabilirsiniz.

İtalyan mutfağı: http://eataly.com.tr/genel/restoranlar/

    Makale Yazarı: Duslerkulup

Sizde yorum yazabilirsiniz...

Kameralı Sohbet