IBS İle İş Dünyanıza Farklı Bir Bakış Açısı Getirin

 

1zznwpc IBS İle İş Dünyanıza Farklı Bir Bakış Açısı Getirin

Bir hayli uzun ve yorucu bir maraton olan iş dünyasında ileriye dönük planlar yapmak, günden güne kızışan rekabetin içinde sağlam bir şekilde ayakta kalmak ve yolun sonunda iyi bir kariyere sahip olmak İstanbul Business School tarafından düzenlenen sertifika programları sayesinde artık çok daha kolay ve zevkli bir hal alıyor. İşe alım süreçlerinde rakipleriniz arasından sıyrılmak ya da iş hayatında emin adımlarla yürümek istiyorsanız, IBS sayesinde alacağınız eğitim sertifikaları sizin için birebir.

 

Bunca rekabetin bulunduğu iş hayatında başarılı olmak, edinen teknik bilgilerle sağlanamaz. Bunun farkında olan IBS, var olan teknik bilgilerle deneyim ve beceriyi  harmanlayarak size kaçınılmaz bir fırsat tanıyor. IBS; finans, satış, pazarlama, reklam, yönetim gibi mesleki alanları, iletişim, kritik düşünme, yaratıcılık, etkili karar verme, zihinsel bağışıklık gibi softskillerle birleştirerek yepyeni bir eğitim kapısı açıyor. IBS eğitim programları ile sadece profesyonel iş hayatınızda bir yükselişe geçmekle kalmıyorsunuz, aynı zamanda yaşam kalitenizi de artırabiliyorsunuz. Eğitim sertifikaları süresince uygulanan Start WithWhy yaklaşımı ile sorgulamayı ve edinilen bilgilerin size neler katacağını iyice anlamayı da başarmış oluyorsunuz.

 

Dünyanın en önemli yetkilendirme kuruluşlarından PEARSON tarafından onay almış olan İstanbul Business School eğitim sertifikaları programı boyunca, video gösterimleri, grup çalışmaları, makale analizleri, Türkiye’den ve dünyadan canlı vaka çalışmaları yapılarak katılımcıların tecrübe edinmesi sağlanıyor. Teoriyi pratikle birleştirmeyi esas alan IBS, dünya genelinde başarıyla uygulanmış yöntemleri Türkiye standartlarına göre harmanlayarak farklı bir eğitim şekli yaratıyor. IBS eğitim programları katılımcısı olarak, alanında uzman birçok profesyonelle tanışabilir, kendinizi geliştirme şansı yakalayabilirsiniz.

 

Birçok farklı program ile size yepyeni bir eğitim dünyasının kapılarını açan IBS uzun dönemli eğitim programları arasında, Mini MBA Programı, Professional MBA Programı, Mastering Marketing Programı, ConsultingandLeadership in Organisations (MCCLO) ve Masters in Coaching bulunurken kısa dönemli eğitim programları arasında; Kritik Düşünme ve Karar Verme, Yönetim ve Liderlik, Finans, Stratejik Pazarlama, İnovasyon ve Yaratıcı Düşünme, Pazarlama Uygulamaları ve Marka Yönetimi, İnsan Kaynakları, Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya, Satış ve Müşteri İlişkileri, SEO&SEM ile E-Ticaret eğitimleri yer alıyor. Black Box Business Workshopları ile Zihintonik workshopları ise, katılımcıların interaktif bir şeklinde öğrenim görmelerini sağlıyor.

 

 

 

    Makale Yazarı: Duslerkulup

Sizde yorum yazabilirsiniz...

 Kameralı Sohbet