IBS Eğitim Programları Kariyerinize İyi Gelecek

kf426e IBS Eğitim Programları Kariyerinize İyi Gelecek

İş dünyasının acımasızlığı, sonsuz rekabeti zaman zaman sizi zorlayıcı durumlara sokabilir. Böyle zamanlarda diğerlerinden ayrılmak, bir adım daha önde olmak için birtakım özelliklere sahip olmak gerekir. İş hayatında üniversite eğitiminin ne denli önemli olduğu aşikardır. Ancak bazen bu eğitimin yetersiz kaldığı durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bu gibi durumlarda alacağınız ek eğitim programları ile başarınızı pekiştirebilir, hayallerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Sadece sektörde belli bir yere gelmiş isimlerin değil, henüz iş hayatının başlangıcında olan kişilerin de özellikle iş alımı dönemlerinde rakiplerini geride bırakması ve alanlarında ilerlemesi, alacakları ek eğitimlerle gerçekleşir. IBS Türkiye sertifika programları tam da bu noktada yardımınıza koşuyor ve hazırladığı eğitim programları ile sizin kariyerinize büyük dokunuşlarda bulunuyor. Sizi hedeflerinize ulaştıran, birçok farklı sektörle ilgili eğitim veren IBS eğitim programları, alanında uzmanlaşmış profesyonel isimleri konuk ediyor. En iyi öğrenim ortamını size sağlayan IBS Türkiye, size sadece bilgi aktarımında bulunmakla kalmıyor bunu becerilerinizle de pekiştiriyor.

Dünyanın önde gelen yetkilendirme kuruluşu PEARSON tarafından onay almış olan IBS eğitim programları, tamamen gerçek hayattan örnek alarak işlediği konularla size verimli bir eğitim sunuyor. İş dünyasında başınıza gelebilecek problemleri de ele alan konuşmacılar teoriyi ve pratiği harmanlıyor. Birçok farklı sektörden gelen konuşmacıların hayatın içinden konular işlemesi, aldığınız eğitimi çok daha gerçekçi bir hale getiriyor.  Size ise sadece bir hedef belirlemek kalıyor. Bütün katılımcıların aktif olduğu eğitim programları, vaka ve grup çalışmaları, video gösterimleri ve makale analizleri ile eğitimi kalıcı hale getiriyor.

Çalıştığınız iş alanını çok daha yakından tanımak ve kariyerinizde istediğiniz noktaya gelmek  için size yol gösteren IBS Türkiye eğitim programları arasında bulunan Finansal Yönetim ve Stratejik Planlama Eğitimi Mikro MBA ile şirketinizin rakamsal olarak inceleyebilir, İnsan Kaynakları Yönetimi ve Uygulamaları Eğitimi Mikro MBA ile başarılı bir insan kaynakları yönetici olmanın yollarını öğrenebilir, Satış Liderliği Eğitimi Mikro MBA ile satış liderliği ile ilgili bütün bilinmezlere değinebilir, E-Ticaret Eğitimi Mikro MBA ile e-ticaretin püf noktalarını öğrenebilir, Stratejik Yönetim Eğitimi ve Liderlik Eğitimi Mikro MBA ile etkin liderliğin ipuçları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

    Makale Yazarı: Duslerkulup

Sizde yorum yazabilirsiniz...

Kameralı Sohbet