Hızlı Servis Ağı

Beyaz eşya alanında ve elektrikli ev aletleri alanında önde gelen en iyi markaların başında bosch gelmektedir. Bosch elektrikli ev aletleri ürünleri kaliteli ve sağlam bir şekilde üretilmektedir. Birçok zorlu test ve aşamalardan geçerek kullanıcılara uzun bir kullanım sunmaktadır. Lakin en iyi marka bile olsa kullanım şartları veya hareketli parçaların olması sebebiyle zamanla arıza yapmaktadır. Sultanbeyli Bosch Servisi olarak tüm beyaz eşyalarınızın ve bosch marka elektrikli ev aletlerinizin arıza onarım ve bakımlarını işinde uzman teknik ekibimiz ile yapmaktayız.

Sultanbeyli’de hizmet veren servisimiz arızaların en kısa sürelerde onarımını gerçekleştirerek sizlerin mağdur olmanızı müşteri memnuniyetsizliğinizi engellemekteyiz. Pendik Bosch Servisi  olarak cihazlarınızın bütün arızalarına müdahale etmekteyiz. Ne tip arıza türlerini ele alacak olur isek buzdolaplarının soğutma problemleri ve kompresör arızalarını gidermek. Bulaşık makinelerinin su alma problemleri, yıkamaya geçmeme problemleri ve su boşaltma problemlerini, çamaşır makinelerin kazan arızaları, yıkama program arızaları, ısıtma rezistans arızaları, su boşaltma ve alma arızaları en hızlı bir şekilde gidererek sizlerin ürün memnuniyetinizi her zaman üst seviyelerde tutmaya çalışmaktayız.

Ümraniye Bosch Servisi teknik ekip kadromuz konusunda uzman ve profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Arızalar oluşumunda müşterilerimiz ile bire bir ilişkiler kuran teknik servisimiz müşteriye davranışları konusunda en az teknik bilgileri kadar iyi ve sizin isteklerinize en uygun şekilde çalışmaktadırlar. Karşılaştığımız arızalarda sizler ile konuşarak arızanın ön bilgisini alarak arıza yerine geldiğimizde araçlarımızda bulunan yedek parçalar ile değiştirerek kısa sürede kaliteli ve başarılı onarımlar gerçekleştirmekteyiz. Sektörün en iyi teknik servis ekipleri arasında gösterilmektedir. Her türlü Bosch marka beyaz eşyaların bakım ve onarımlarını yüksek standartlarda yaparak müşterilerin beğenisini üst seviyelerde tutarak kaliteli servis imkânı sağlamaktayız.

 

 

    Makale Yazarı: Duslerkulup

Teşekkürler...