Harika Bir Lezzet Durağı Yemek ve İçecek Tarifleri

Harika Bir Lezzet Durağı


İdeal ve özel sonuçları alabileceğiniz menüleri ile İtalyan restoranları dünyanın her yerinde karşınıza çıkabilir. Ülkemizde de sıklıkla tercih edilen bu lezzetleri gerçek bir İtalyan restoranda yemek özel bir ayrıcalıktır. Bizler de sizin için enfes Bocconcini Peyniri ile ilgili bir araştırma yaptık. Mozzerallaya nazaran daha yumuşak ve ham bir yapıda olan bu peynir, tuzlu su içinde salamura şeklinde saklanıyor. Oldukça hafif tadı ve ideal lezzeti ile pizzalarda da bazen kullanılabiliyor. Salatalarda da harika giden Bocconcini Peyniri daha küçük yapısı ile bilinen bir üründür. Bu harika ürünü şimdi yerinde ve günlük üretim ayrıcalığı ile tadabilirsiniz.

Bu konu sizleri de heyecanlandırdı ise şimdi açıklayacağımız özel mekanı kesinlikle keşfetmelisiniz. Usta şeflerin her gün yüzlerce çeşit İtalyan yemekleri hazırladığı, tüm ürünlerini ve hammaddelerini taze ve yerinden getirttiği bu muhteşem yerin adı Eataly. Ayrıcalıklı ve eşsiz bir atmosfer bizleri karşılarken, muhteşem servi ve sunumlar ile büyüleniyorsunuz. Kendinizi bir anda Roma’nın en lüks mekanında yemek yer gibi hissediyorsunuz. Bu güzellik sadece görsel olarak değil, damaklarınıza yansıyan eşsiz ve orijinal İtalyan lezzetleri ile de kendini pekiştiriyor. Bocconcini Peyniri burada çok başka bir şekilde sizleri beklemekte. Dilerseniz salatanıza eşlik edebilirken, dilerseniz garnitür olarak da şarabınızın yanına isteyebilirsiniz. İlk tattığınız andan itibaren ” İtalyanlar bu işi gerçekten biliyor” diyeceğinize eminiz.

Zaman geçirmek, dinlenmek, iş ve haftanın stresini atmak için özel bir mekan arıyorsanız, kesinlikle bu hoş ortam sizlere de iyi gelecektir. Gurmelik yapmak için ise bundan daha özel bir menüyü bulamazsınız. En spesiyal İtalyan yemekleri ile dans edebileceğiniz, özel ve enfes soslar ile coşabileceğiniz anlatılmaz bir mekan. Birçok ürün gibi Bocconcini Peyniri de burada yapılan özel imalatlar arasında yer alıyor. Sütlü, hafif yağlı ve özel mazzorella kardeşliğini sizlere en farklı şekilde yansıtacak bu hoş lezzeti uzun yıllar damaklarınızda hissedeceğinize eminiz. İtalyan yemekleri pizza ve makarnadan ibaret değil. Bu kanıyı en iyi şekilde sizler de Eataly’de yenebilir, bambaşka bir lezzet deneyimi yaşayabilirsiniz.

 

 


1 sene önce
  Yemek ve İçecek Tarifleri kategorisine eklendi.
Yazar: Duslerkulup

Harika Bir Lezzet Durağı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

-->

Buyrun Ne Aramıştınız?

Sosyal Medya

Facebook Twitter

Düşler Kulüp Facebook Sayfası

Arşiv

Ücretsiz Duslerkulup Aboneliği

Sitemizde açılan konulardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız ücretsiz abone olun.

Diğer 62 aboneye katılın