Güvenilir, Pratik Ve Kaliteli Bir Hizmet Anlayışı

Bilindiği üzere beyaz eşya alımı, bakımı ve tamiri oldukça hassasiyet gerektiren işlemlerdendir. Zira beyaz eşyalar yaşantımızda bizlere katkısı bir hayli fazla olan vazgeçilmez ürünlerimizdendir. Dolayısı ile beyaz eşyalarımızdan daha uzun süreler verim alabilmemiz açısından ürünlerimizi kaliteli bir kuruluştan temin etmemiz bir hayli önemlidir. Sıradan bir beyaz eşya kurumundan ürünler temin edildiği takdirde, eşyaların gerekli kaliteye sahip olmaması nedeni ile kısa zaman dilimleri içerisinde üründe geri dönüşümü zor bir takım hasarlar oluşmaktadır. Buna binaen beyaz eşya konusunda yapılacak tüm işlemlerde mutlak olarak marka değeri yüksek bir kuruluş ile hareket edilmesinde büyük yarar vardır.Maltepe Arçelik servisi işletmemiz bu ender köklü kuruluşlardan bir tanesidir. Firmamız  Maltepe bölgesi başta olmak üzere tüm İstanbul halkına büyük hizmetler gerçekleştirmektedir. İşine gösterdiği özveri ve hassasiyeti ile müşterilerinin tüm sorunlarını başarılı bir şekilde gidermektedir.

Kaynarca Arçelik servisi işletmemiz kurulduğu andan itibaren müşteri memnuniyetini esas almış ve çalışmalarını da bu ilkenin gerekliliklerine göre gerçekleştirmektedir. İşletmemiz geniş bir personel kitlesine sahiptir. Çalışanlarının işinin ehli olmasına önem veren firmamız bilhassa dürüst olmalarına dikkat etmektedir. İşletmemiz ürünlerinizde yaşanacak arızları en doğru şekilde giderecek ve hasarları orijinal parçalar ile çözüme kavuşturacaktır. Firmamız ile iletişime geçtikten sonra belirlediğiniz gün ve saatte personellerimiz adrese intikal ederek kısa bir zaman dilimi içerisinde hasarları giderecektir. Yanı personellerimiz sessiz ve temiz çalışma prensini ile hareket ederek sizlere ve çevreye verilebilecek zararları minimum düzeye indirecek ve çalışma sonucunda ortamı adeta eskisi gibi bırakacaktır.

İşletmemiz işine gösterdiği özveri ve hassasiyeti itibari ile tüm beklentilerinize maksimum derecede cevap verebilecek nadir kuruluşlardan bir tanesidir. Yanı sıra Kaynarca Arçelik servisi işletmemiz müşterilerine sunduğu makul fiyatları ile kendi alanında fark yaratmaktadır. Firmamızda müşterilerimize verilen hizmetler eksiksiz ve en doğru şekilde gerçekleştirilmekte olup ücrette de büyük kolaylıklar sağlanmaktadır. Şirketimiz 7/24 hizmette olup dilediğiniz her anda bizlere ulaşmanıza olanak sağlamaktadır. Sizlerde beyaz eşya alımı, bakımı ya da tamiri gibi tüm işlemleriniz için Maltepe Arçelik servisi firmamıza başvurarak bu sorunları kısa bir zaman dilimi içinde makul fiyatlarda başarılı  bir şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz.

    Makale Yazarı: Duslerkulup

Teşekkürler...