Gizli Numaradan Arayanları Tespit Etme Kesin Çözüm Cep Telefonu ve Teknoloji Dünyası

Gizli Numaradan Arayanları Tespit Etme Kesin Çözüm


gizli numaradan arayanları tespit etme

Merhabalar sevgili duslerkulup.com okuyucularımız, gizli numaradan arayanları tespit edebilmek artık kolaylaştı. Cep telefonlarda en çok karşılaşılan sıkıntılardan birisi aranan kişilerin özel numaradan müzdarip olmasıdır. Bir kişi kendisine yapılan aramalarda özel numaraya karşı isterse kapatabilir. Gizli numaradan arayanları tespit etme konusunda kesin çözüm diyebileceğimiz bir yöntem paylaşacağım.

gizli numaradan arayanları bulma yöntemi

Bu yöntem şuanlık sadece Türk Telekom aboneleri için geçerlidir. Türk Telekom online işlemlere giriş yaparak, faturasız hat sahipleri Lira işlemlerim-Harcama Detayı sekmesine giriş yaparak tümüne tıklayıp tarih aralığını seçin. Size gelen aramalar kısmında hangi saat aralığında hangi aralıkta aranıldığınızı tespit etmek istiyorsanız o numarayı karşısında görebileceksiniz. Bu yöntem sadece deneme yanılma yoluyla tespit edilmiştir. Resmi durumlar için operatörünüzden direk bilgi almanızı tavsiye ederim.


Etiketler:, , , , , , , ,

3 hafta önce
  Cep Telefonu ve Teknoloji Dünyası kategorisine eklendi.
Yazar: Duslerkulup

Gizli Numaradan Arayanları Tespit Etme Kesin Çözüm Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

-->

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Sosyal Medya

FacebookTwitter

Düşler Kulüp Facebook Sayfası

Arşiv

Ücretsiz Duslerkulup Aboneliği

Sitemizde açılan konulardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız ücretsiz abone olun.

Diğer 61 aboneye katılın