GeoGebra Geometri Çizim Programı Full İndir Program - Yazılım - Donanım

GeoGebra Geometri Çizim Programı Full İndir


geometrik çizim programı yükle

Değerli takipçilerimiz, bu makaleyi okuyorsanız eğer yüksek ihtimalle ya öğrencisiniz yada bir eğitimcisiniz. Genelde eğitimle alakalı olan bir programı sizlere sunacağız. Gerçekten inanılmaz derecede işe yarar bir yazılım. Sınav haftaları öğretmenlerin, ödev haftaları öğrencilerin işine yarayacak geometrik çizim programı GeoGebra. Bu program sayesinde öğretmenlerimiz sınav kağıtlarında elle çizmek yerine bilgisayardan basitçe çizimlerini gerçekleştirebileceklerdir.

geo gebra programı ile geometrik çizim yapma

Programı isterseniz yüklerseniz isterseniz portable olarakta kullanabilirsiniz. Full versiyon olarakta kullanılabilmektedir. Program sayesinde ücretsiz bir şekilde tüm geometrik şekilleri bilgisayarınızdan çizerek geometrik ödevlerinizde yardımcı olacaktır. Özellikle geometri yıllık ödev, matematik yıllık ödev hazırlayan öğrenciler için, geometri sınav soruları hazırlama konusunda öğretmenler için yararlı olması dileğimizle.

İndirme linki: https://cloud.mail.ru/public/KydT/hTf4sGN9A


Etiketler:, , , ,

2 sene önce
  Program - Yazılım - Donanım kategorisine eklendi.
Yazar: Duslerkulup

GeoGebra Geometri Çizim Programı Full İndir Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

-->

Buyrun Ne Aramıştınız?

Sosyal Medya

Facebook Twitter

Düşler Kulüp Facebook Sayfası

Arşiv

Ücretsiz Duslerkulup Aboneliği

Sitemizde açılan konulardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız ücretsiz abone olun.

Diğer 62 aboneye katılın