Geçmişin Sırları Yabancı Yapım Filmi HD Tek Parça Seyret Sinema ve Tiyatro Bölümü

Geçmişin Sırları Yabancı Yapım Filmi HD Tek Parça Seyret


geçmişin sıraları filminden görüntüler

Merhabalar değerli duslerkulup.com takipçilerim bugün sizlere gerilim dolu 2012 yapımlı yönetmenliğini Robert Redford olan Geçmişin Sırları adlı filmi paylacaşağım.

Filmin Özeti: Jim Grant, vakti zamanında Weather Undeground isimli, Vietnam Savaşı karşıtı bir militan grubunda aktif olarak görev almıştır. Cinayet ve soygun suçlamasıyla FBI tarafından 30 yılı aşkın süredir aranmakta olan Grant, bu süre boyunca bir şekilde onlardan saklanmayı başarmıştır. Bir kaçak olarak yaşamakta olan adamın kimliği Ben Shepard isimli bir gazeteci tarafından ifşa edilir. Öte yandan Sharon da yıllar önce bu grupta görev alan ve şimdilerde Weather Underground üyelerine karşı yürütülen bu davayla geçmişini sorgulamaya başlayan aktivistlerden biridir. Kimliği ifşa olan Jim Grant, 30 yıldır başarıyla gizlenebildiği FBI’dan bir kez daha kurtulmayı başarabilecek midir.İyi seyirler.

geçmişin sıraları filmini full izle


Etiketler:, , , , ,

3 sene önce
  Sinema ve Tiyatro Bölümü kategorisine eklendi.
Yazar: Duslerkulup

Geçmişin Sırları Yabancı Yapım Filmi HD Tek Parça Seyret Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

-->

Buyrun Ne Aramıştınız?

Sosyal Medya

Facebook Twitter

Düşler Kulüp Facebook Sayfası

Arşiv

Ücretsiz Duslerkulup Aboneliği

Sitemizde açılan konulardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız ücretsiz abone olun.

Diğer 62 aboneye katılın