G.T.A. Vice City Android Türkçe Hileli Full Bedava İndir

gta vice city oyununu androide indir

Sevgili duslerkulup takipçilerim, oyun paylaşımlarımıza devam ediyoruz.Uzun bir süredir sitemizde güncel olarak sizlere en kaliteli programları, oyunları ve dökümanları sunuyoruz.Bugünde oyun tarihine damga vuran G.T.A. Vice City android versiyonunu sunacağım. Grand Theft Auto Vice City oyunu bildiğiniz gibi rock star tarafından piyasaya sürüldüğünden sonra dünya genelinde kullanılar tarafından fenomen olmuş ve uzun yıllar boyunca vazgeçilmez hale gelmiştir.Türkler olarak oyunu her ne kadar oynayıp bitirmiş olsakta ingilizce olduğu için tam olarak anlamamıştık.

gta vice city full indir

Vice city 1980 li yılların amerikasında geçmektedir.Senaryo hapisten yeni çıkan mafia üyesi olan Tommy Vercetti karakterimizin Miami deki maceraları üzerine geçmektedir.Oyundaki anagörevler olsun, yan görevler ve serbest mod gibi özellikleri ile çok profesiyonel hazırlamıştır.Oyunun grafikleri ise çıkarılmış olduğu yıla göre çok üst düzey seviyededir.Evet şimdi gelelim asıl meseleye son yıllarda android işletim sistemleri çok meşhur oldu.

gta android oyununu hileli indir

Akıllı telefonlarda oyun oynamak vakit geçirmek bilgisayar gibi kullanmakta google play ile popüler oldu.Bilgisayarda oynanan yüksek grafikli oyunları google playden indirerek cihazlarımızda oynamak istiyoruz.Gta vice city oyunu ise google playde ücretli olarak satışa sunulmuş bulunmaktadır.Fakat biz sizlere bu eşsiz oyunu tamamen ücretsiz, hile modlu ve türkçe olarak sunacağız.G.T.A oyununda sınırsız mod ve para hilesi bulunmaktadır.

Oyunu indirme linkleri(Tek parttır ve alternatiflidir):

Mega: http://link.tl/Inhy

Cloud: http://link.tl/InhK

gta android tek link full indir

G.T.A Vice City android türkçe indir

GTA VİCE CİTY ANDROİD KURULUMU VİDEOLU ANLATIM:

 

    Makale Yazarı: Duslerkulup

Görüşler

 1. SERKAN

  Cevapla

  • Cevapla

 2. toprak türk

  Cevapla

  • Cevapla

 3. çağatay öz

  Cevapla

 4. adsız

  Cevapla

  • Cevapla

 5. Hasan

  Cevapla

 6. Fevzi Özçelik

  Cevapla

 7. alperensavran

  Cevapla

 8. Nazlı Tatlı

  Cevapla

  • Cevapla

Sizde yorum yazabilirsiniz...

 Kameralı Sohbet