Freemake Video Converter Gold Dönüştürücü Programını İndir Program - Yazılım - Donanım

Freemake Video Converter Gold Dönüştürücü Programını İndir


freemake video converter programını indir

Sevgili düşler kulüp okuyucularımız bugün sizlere Freemake Video Converter Gold video dönüştürme programı paylaşacağız. İnternet ortamında binlerce video indiriyor olabilirsiniz. Her cihaz, her platform aynı video biçiminde değildir. Bazı video formatları televizyonlarda, bazıları tabletlerde, bazılarıda telefonlarda çalışmamaktadır. Bu sebeple her türlü videoyu istediğiniz biçime dönüştürebilirsiniz, kullanımı kolay ve kapsamlı bir programdır. Mobil cihazlar içinde çevirme özelliği bulunur. AVI, MP4, MKV, WMV, MPG, 3GP, 3G2, SWF, FLV, TOD, AVCHD, MOV, DV, RM, QT, TS, MTS, vs.

ücretsiz video dönüştürme programı indir

Dışardan müzik ve (MP3, AAC, WMA, WAV) ve fotoğraf (JPG, BMP, PNG, GIF) alıp ücretsiz ve kolayca video formatlarına dönüştürebilirsiniz. Video formatlarını dönüştürmek sizler için tv üzerinden izleyeceğiniz vidyolar için, yapacağınız sunum gösterileri için oldukça yarar sağlayacaktır. Hazırlayacağınız bir powerpoint sunusu içerisine müzik eklemek isterseniz tam size göre yarar sağlayacaktır.

İndirme linki: http://turbobit.net/18kpz7icrrkn.html

Rar şifresi: www.duslerkulup.com


Etiketler:, , , ,

11 ay önce
  Program - Yazılım - Donanım kategorisine eklendi.
Yazar: Duslerkulup

Freemake Video Converter Gold Dönüştürücü Programını İndir Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

-->

Buyrun Ne Aramıştınız?

Sosyal Medya

Facebook Twitter

Düşler Kulüp Facebook Sayfası

Arşiv

Ücretsiz Duslerkulup Aboneliği

Sitemizde açılan konulardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız ücretsiz abone olun.

Diğer 62 aboneye katılın