Fındıklı Arçelik Servisi – 216 471 59 56

Arçelik ürettiği birçok beyaz eşya ile insanların yaşamını kolaylaştırmıştır. Sağladığı bu kolaylıklarda edindiği başarıyı satış sonrasında sağladığı müşteri memnuniyetini daha sonra da başarılı bir şekilde müşteri memnuniyeti doğrultusunda gerçekleştirmesidir. Tüketicinin alım sonrası kullandığı beyaz eşya ürünlerinde zamanla yaşadığı sorunları hızlı ve kısa bir şekilde hallederek her defasında kendisini alanında geliştirmiştir. Edindiği başarılara başarı katan Fındıklı Arçelik servisi de birçok mevkie kısa sürede gezinti araçları ile ulaşarak tüketici mağduriyetini ortadan kaldırmaktadır.

Tüketicinin memnuniyetini disiplinli ve özverili çalışmalarıyla ilke edinerek eğitimli personeliyle yola çıkan Kurtköy Arçelik servisi meydana gelen beyaz eşyalardaki sorunları organize ettiği çağrı merkezi ile sizlere daha iyi ve daha güvenir hizmet sunmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Çağrı merkezlerinde sizlerle işinde eğitimli, konusunda uzman müşteri temsilcileri iletişime geçerek sorunsuz hizmet almanızı sağlamaktadır. Tüketicinin çağrılarına en hızlı bir şekilde dönerek ürün hakkında detaylı ve çözümcü bilgiler sunup gerektiği zaman da anında müdahale için müşterileri ile profesyonel donanımlı ekipmanlarıyla buluşturmaktadır. Sorun yaşatan parçanın incelenerek onarım ve montajında orijinali ile değiştirmektedir. Bu değiştirilen orijinal ürün değişimi 1 yıl garanti kapsamında müşteri memnuniyetine sunulmaktadır.

Kartal Arçelik servisi ulaştığı her müşterisine sunduğu kaliteli ürünü ve güler yüzlü personeli ile hizmetten ödün vermeyerek sizlerle büyümeyi ve her defasında kendi alanında kendisini yenilemeyi ilke edinmiştir.

 

 

    Makale Yazarı: Duslerkulup

Teşekkürler...