Faronics Deep Freeze 8 Bilgisayar Dondurma Programını İndir Program - Yazılım - Donanım

Faronics Deep Freeze 8 Bilgisayar Dondurma Programını İndir


faronics deep freeze 8 bilgisayar programını full indir

Sevgili düşler kulübü okuyucularımız, uzun yıllardan beridir internet kafe gibi çoklu ortamlarda deep freeze programı kullanılmaktadır. Zaman içerisinde hiç benliğini ve performansını kaybetmeyen faronics firması yeni sürümler sunmaya devam ediyor. Deep freeze programı bilgisayarımızdaki yerel sürücüleri dondurarak yapılan işlemlerden, dosya indirmelerinden etkilenmemesini sağlıyor. Daha net ifadeyle yapılan işlemler orada kalıyor ve reset atıldığında bilgisayarı eski haline döndürüyor. Çoklu kullanıma açık olan bilgisayarlarda tercih edilen programların başında gelmektedir. Özellikle bilgisiyarların virüs kapmaması gereken durumlarda programın etkisi daha net görülüyor. Faranics deep freeze 8 bilgisayar dondurma programını full olarak tek link indirebilirsiniz.

deep freeze programını full indir

Deep freeze nasıl aktif / pasif edilir?

Program menüsüne erişebilmek için SHIFT tuşuna basılı tutarak saat simgesine çift tıklamak ya da aynı anda CTRL + ALT + SHIFT + F6 tuşlarına basmanız yeterlidir.  Bu işlemi gerçekleştirdiğinizde aşağıdaki menü önünüze gelecek;
•Boot Frozen: Bu seçeneği seçerseniz program bir sonraki Windows açılışında otomatik olarak aktif olacaktır.
•Boot Thawed (1 Restarts): Bu seçeneği seçerseniz yandaki kutu da aktif olacaktır. Buradan programın ne kadar kez pasif olacağını ayarlayabilirsiniz.•Boot Thawed: Bu seçeneği seçerseniz program bir sonraki açılışta kapatılacaktır. Böylece alt tarafta anlatacağımız programın kaldırılması işlemini gerçekleştirebileceksiniz.

Deep freeze bilgisayardan nasıl kaldırılır?

Yukarıdaki ayarlardan Boot Thawed seçeneğini seçip bilgisayarımızı yeniden başlattıktan sonra, sitemiz aracılığıyla indirdiğiniz programın kurulum dosyasını çalıştırın. Eğer yukarıdaki işlemleri gerçekleştirdiyseniz Uninstall seçeneği aktif duruma geçecektir. Uninstall yapıp bilgisayarınızı baştan başlatın. Program sistemden kaldırılmış olacaktır.

İndirme linki: http://turbobit.net/n62nw6iqv5r3.html

Rar şifresi: www.duslerkulup.com


Etiketler:, , , , , ,

2 sene önce
  Program - Yazılım - Donanım kategorisine eklendi.
Yazar: Duslerkulup

Faronics Deep Freeze 8 Bilgisayar Dondurma Programını İndir Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

-->

Buyrun Ne Aramıştınız?

Sosyal Medya

Facebook Twitter

Düşler Kulüp Facebook Sayfası

Arşiv

Ücretsiz Duslerkulup Aboneliği

Sitemizde açılan konulardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız ücretsiz abone olun.

Diğer 62 aboneye katılın