Euro Truck Simülatör 2016 Oyununu Yeni Sürüm Full İndir Oyun Dünyası

Euro Truck Simülatör 2016 Oyununu Yeni Sürüm Full İndir


euro truck simülatör 2016 oyunu

Merhabalar değerli düşler kulübü okuyucularımız, bugün sizlere euro truck simülatör 2016 oyununun son sürümünü full olarak sunacağım. 26 dlc güncellemesiyle birlikte yepyeni bir oyunla karşılacaksınız. ETS 2016 oyununu bilmeyenler için kısaca bahsedeyim. Uluslararası yollarda ülkeler ve şehirlere lojistik taşımacılık yapacaksınız. Kendinize göre şirketlerle anlaşma yapıp en uygun yüksek fiyatlı yükleri alıp aracınızla varış noktasına ulaştırmalısınız.

euro truck simülatör tır oyununu sürme

Euro Truck Simülatör 2016 oyununda isterseniz ilk olarak başkalarının tırlarını sürüp şoförlük yapabilirsiniz. İsterseniz bankadan kredi çekerek kendi tırınızı satın alıp kredi borcunuzu kapatmanın ardından yüklü miktarda para biriktirip, kendinize şoför tutup büyük bir lojistik firması kurabilirsiniz. Oyun tamamen 3 boyutludur. 10 adet fazladan kamyon eklenmiştir. Yepyeni rotalar, daha gerçekçi çevre, yağmur, güneş ve kar grafikleri eklenmiştir. Her yaş tipine uygun bir oyundur.

İndirme linki: https://cloud.mail.ru/public/9joU/e1Bk6unAx


Etiketler:, , , , ,

2 sene önce
  Oyun Dünyası kategorisine eklendi.
Yazar: Duslerkulup

Euro Truck Simülatör 2016 Oyununu Yeni Sürüm Full İndir Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

-->

Buyrun Ne Aramıştınız?

Sosyal Medya

Facebook Twitter

Düşler Kulüp Facebook Sayfası

Arşiv

Ücretsiz Duslerkulup Aboneliği

Sitemizde açılan konulardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız ücretsiz abone olun.

Diğer 62 aboneye katılın