En Yeni Oyunlar İçin Oyunlari.biz


Bilgisayar başında boş vakit bulduğumuz anları genel olarak flash oyun oynayarak değerlendirmeyi severiz. Oynayabileceğimiz flash oyun sayısı o kadar arttı ki seçenekler arasında resmen kayboluyoruz. Eskiden bu tarz oyunlar daha çok yaşça küçük bilgisayar kullanıcılarına hitap ediyor olsa da günümüzde flash oyun oynamayan birilerine rastlamak çok zor
Aşk oyunları, friv oyunları, 2 kişilik oyunlar, araba oyunları, spor oyunları, giysi giydirme oyunları, dövüş oyunları, boyama oyunları, motor oyunları ve savaş oyunları en fazla oynanan oyunlar arasında yer alıyor.

Oyunlari.biz sitesi içeriğinde binlerce oyun barındıran ve sürekli yeni oyunlar ekleyen bir flash oyun sitesi. İçinde yer alan oyunlar hem küçük yaştaki oyunculara hemde yetişkin oyunculara hitap ediyor. 6 yıldır yayın hayatına devam eden oyunları sitesi saatlerce vakit geçirildiğinde bile sıkılmayacağınız oyunları barındırıyor.
Plants vs Zombies, renkli jöleler, süper mario, barbi giydir, winx oyunları, angry birds gibi oyunlarında bulunduğu oyunlar sitesinde çok güzel vakit geçirebilirsiniz. Siz işlerinizi yaparken çocuğunuzun da bu sitede vakit geçirmesini ve sıkılmamasını sağlayabilirsiniz.
Yeni oyunlar ve beğenilen oyunlar alanında diğer oyuncular tarafından en çok oynanan ve en çok puanlanan oyunların listesini görebilir, sizde o oyunlarda diğer oyunlarda yarışabilirsiniz.


2 sene önce
  Askeri Bölüm kategorisine eklendi.
Yazar: Duslerkulup

En Yeni Oyunlar İçin Oyunlari.biz Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

-->

Buyrun Ne Aramıştınız?

Sosyal Medya

Facebook Twitter

Düşler Kulüp Facebook Sayfası

Sitemizi daha güzel görmek için CTRL tuşuna basılı tutup mause ortasındaki tekerleği geriye doğru çekiniz.

Arşiv

Ücretsiz Duslerkulup Aboneliği

Sitemizde açılan konulardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız ücretsiz abone olun.

Diğer 60 aboneye katılın