En İyi Android Antivirüs Programları Cep Telefonu ve Teknoloji Dünyası

En İyi Android Antivirüs Programları


Bilgisayar güvenliği konusunda her kullanıcı ekstra güvenlik sağlama peşindedir. Ancak bu dikkati aynı şekilde telefon için göstermenin önemi oldukça fazla. Sadece telefon demek yerine taşınabilir cihazlara da aynı dikkati göstermek dememiz gerek. Bu listemizde Android için en iyi Antivirüs programı olmayı başarmış uygulamaları sizler için sıraladık.

Android Telefonlar İçin Olmazsa Olmaz En İyi Antivirüs Programları

Market üzerinde bilgisayarlar için en iyi olarak virüs programları tarafından yapılmış oldukça sağlam yazılımlar bulunuyor. İşte bunları seçerken de Android için en iyi virüs programı olarak araştırıp tercih yapmak önemli. Android cihazlarda fark yaratan ilk özellik kullanım sırasında şarjı çok fazla tüketmemesi. Koruma için devamlı olarak arka planda çalışması gerekiyor ve elbet bir şarj tüketimi olması gerek. Ancak bu kullanıcıyı rahatsız etmeyecek şekilde az olması en önemli durum. Şarj sorunu sonrasında cihazı kasmadan çalışması ikinci önemli durumdur.

Telefon için en iyi virüs programı tercihi yaparken bu etkenlere dikkat ederek tercih yapmanız halinde herhangi bir sorun yaşamayacaksınızdır. Sizler için bu konuda Android için en iyi antivirüs programı olarak bir seçim hazırladık. Listemizde yer alan 5 uygulama direk olarak Google Market üzerinden ücretsiz kurulum olarak hizmet vermekte. Cihazınızın sistem temizliğini ve aynı zaman da güvenliğini bu uygulamalar aracılığı ile sağlayabilirsiniz.

Güvenlik konusunda virüs programları haricinde sizin de yapmanız gereken başlıca durumlar bulunuyor. İlk olarak cihazınıza bilmediğiniz bilgisayarlara bağlayarak dosya aktarımı yapmayın. Uygulama yükleme konusunda APK olarak harici yükleme yerine her zaman için Google Play Store’yi seçmen en önemli durumlardan biri. Harici yüklemeler bilinmeyen kaynak olarak geçtiği için güvenlik konusunda tehdit oluşturmakta.

Sonrasında Android için en iyi antivirüs programı seçimi yaparak güvenliği artırabilirsiniz. Online olarak yani gerek mail gerek internet siteleri üzerinden gelebilecek virüslere karşı korumanızı da bu şekilde güçlendirebilirsiniz. Mail üzerinden yapılan saldırılan şuan için en bilindik yöntemlerden biri olmakta. Kesinlikle bilmediğiniz dosyaların indirmesini yapmamanız gerekirken tanımadığınız kişiler tarafından gelen mailleri açmamanızda önemli olmakta. Telefonunuzu kullanan kişilerden koruma için de şifrelerinizi paylaşmamanız alabileceğiniz tek önlem olsa da yine kişisel durumunuza göre farklı önlemler almanız gerek.

En İyi Android Antivirüs Programları için buraya tıklayınız

Kaynak: Eniyi.xyz


8 ay önce
  Cep Telefonu ve Teknoloji Dünyası kategorisine eklendi.
Yazar: Duslerkulup

En İyi Android Antivirüs Programları Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

-->

Buyrun Ne Aramıştınız?

Sosyal Medya

Facebook Twitter

Düşler Kulüp Facebook Sayfası

Arşiv

Ücretsiz Duslerkulup Aboneliği

Sitemizde açılan konulardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız ücretsiz abone olun.

Diğer 62 aboneye katılın