En Az Şarj Tüketen Son Model Akıllı Telefon Modelleri Cep Telefonu ve Teknoloji Dünyası

En Az Şarj Tüketen Son Model Akıllı Telefon Modelleri


en az şarj tüketen son model cihazlar

Değerli düşler kulübü takipçilerimiz, biliyorsunuz ki artık hayatımız akıllı telefonlara bağlı hale geldi. Gündelik yaşamımızda bu telefonların olmaması birçok işimizi aksatabilmektedir. Bu sebeple telefonlarımızdaki şarjları ekonomik kullanmamız gerekiyor. Akıllı telefonlar içerdikleri uygulama ve sunduğu hizmet itibariyle oldukça adından söz ettirmektedirler. Motorola Moto X Play Dual SIM ve Moto X Style cihazları konuşma olarak 33 saat 19 dakika, Huawei’nin Nexus 6P cihazı ise 33 saat 18 dakika süreyle en iyi derecelere sahipler.

en az şarj harcayan telefonlar hangileridir

Samsung Galaxy A7 ise video oynatımında 14 saat 11 dakika olarak şarj konusunda önemli yer tutmaktadırlar. 3G performansı olarak Galaxy A7 ve Galaxy A5 cihazları şarj konusunda en başarılı konumdalar. Ayrıca wifi kullanımında da samsung firması a7 ve a5 modellerinde şarj tüketim konusunda ilk sırada yerini almaktadır. Fakat yinede kesin çözüm olarak şarj sorununa yol bulunamamıştır. İphone cihazlarıda şarj tüketim konusunda iyi durumda olduklarını söyleyebiliriz. Yalnızca kullandıkları uygulamalar sebebiyle şarj tüketimi artmıştır.


Etiketler:, , ,

1 sene önce
  Cep Telefonu ve Teknoloji Dünyası kategorisine eklendi.
Yazar: Duslerkulup

En Az Şarj Tüketen Son Model Akıllı Telefon Modelleri Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

-->

Buyrun Ne Aramıştınız?

Sosyal Medya

Facebook Twitter

Düşler Kulüp Facebook Sayfası

Arşiv

Ücretsiz Duslerkulup Aboneliği

Sitemizde açılan konulardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız ücretsiz abone olun.

Diğer 62 aboneye katılın