E1525 Hidroksi Etil Selüloz Maddesi Hakkında Bilinmesi Gerekenler Eğitim Dünyası

E1525 Hidroksi Etil Selüloz Maddesi Hakkında Bilinmesi Gerekenler


e1525 maddesi hakkında bilgi

Değerli duslerkulup.com takipçilerimiz, kullandığınız tükettiğiniz ürünlerde etiketler bulunmaktadır. İçindekiler bölümü bizler için önemli konumdadır. Denetim altında olduğunuz bildiğimiz birçok ürünün etiket kısımlarına baktığımızda çok farklı anlamlar içeren kodlar bulunmaktadır. Hatta bu kodların birer katkı maddesi olduğunu bilmeyiz. Örneğin E1525 Hidroksi Etil Selüloz maddesinden söz edebiliriz. Sıcak yada soğuk suda çözünebilen ve tortu bırakmayan üründür. Normal şartlarda doğal çözücülerde çözünmezler.PH değeri 2-12 arasında olduğunda yoğunluğu küçüktür.  

e1525 hidroksi etil selüloz maddesi nasıl elde edilir

İyonik olmayan bir yüzey aktif olarak; kıvam verici, film oluşturucu özelliklerini taşıyan bir polimerdir. Ayrıca eşit bir dağıtıcı olarak ajan, yapıştırıcı ajan, su tutma ajanı ve koruyucu ajan olarak kullanılır. Uygulaması kolay ve durağan bir ürün olması sebebiyle boya sanayisinde, inşaat sanayisinde kullanım alanları mevcuttur. Tabletlerde kullanımının yanısıra yapıştırıcı koruyucu jelatin, kıvam verici ajan ve stabilize edici ajan olarak kullanımıdır. 


Etiketler:, , ,

9 ay önce
  Eğitim Dünyası kategorisine eklendi.
Yazar: Duslerkulup

E1525 Hidroksi Etil Selüloz Maddesi Hakkında Bilinmesi Gerekenler Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

-->

Buyrun Ne Aramıştınız?

Sosyal Medya

Facebook Twitter

Düşler Kulüp Facebook Sayfası

Arşiv

Ücretsiz Duslerkulup Aboneliği

Sitemizde açılan konulardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız ücretsiz abone olun.

Diğer 62 aboneye katılın