E Devlet Sorgulaması Yapma

Hayatımızda bir yerden bir yere ulaşmak için en çok tercih edilen ve hemen hemen hepimizin vazgeçilmezi olan araçlarımız.Ne kadar büyük bir öneme sahip artık dünyamızda onlar olmadan olmuyor neredeyse.O kadar alışkanlık halıne gelmiş ki eksik hissediyoruz başlarına bir şey gelse de iki üç gün tamire gitse.

 

Çok uygun fiyata çok da güzel bir araba buldunuz ikinci el kaçırılmayacak bir fırsat sizing için. Ayaklarınızı yerden kesecek aracınıza bakmaya gideceksiniz gideceksiniz gitmesine de sadece görmeyle bitmiyor ki ya eskiden yapmış kazası var ise tutanak tutulmuş araba hasar görmüş fakat üzeri boyayla vs kapatılmış ise bunu gidip trafik şubesinden öğrenene kadar bütün gününüz geçecek ve inanın en sonunda araba almaktan bile vazgeçecek duruma geleceksiniz. esorgulama.com.tr sitesinden sorgulama yapabilirsiniz.

 

Oysa herşeyin bir kolayı var… E Devlet  sisteminden yapabilirsiniz.Giriyorsunuz internete yazıyorsunuz Hasar sorgulama diye gözünüze o muhteşem gözüken tamda düşeşe buldum dediğiniz aracın kaza tespit tutanakları,hasar durumu,trafik poliçeleri,kaskosu hepsini tek tuşla öğreniyor ona gore değerlendirip alıp almamaya karar veriyorsunuz aracınızı.Hayırlı olsun…

    Makale Yazarı: Duslerkulup

Teşekkürler...