Depresyondan Kurtulmak İçin Bitkisel Tedavi Yöntemi Sağlık Köşesi

Depresyondan Kurtulmak İçin Bitkisel Tedavi Yöntemi


depresyondan kurtulmak için bitkisel tedavi

Sevgili düşler kulübü okuyucularımız, insanlık günlük yaşam hayatı sebebiyle depresyon, stres yaşamaktadır. Bazen bilinç altlarına yerleşen korkular sebebiyle sorun yaşamaktadırlar. İbrahim saraçoğlu bu açıdan sorun yaşanlar için etkili bir çözüm yolları sunmaktadır. Depresyon sorunu için etkili bir tedavi yolu sunan yöntemi uzun süreli uygulamalısınız. Kürün hazırlanışı şöyledir. Saplarıyla birlikte, beş-altı yaprak ıspanak ve on-oniki tane maydanoz kaynamakta olan yarım litre suya atılır ve ağzı kapalı olarak hafif ateşte üç dakika yavaş yavaş haşlanır. Soğumaya bırakılır.

Kullanılacak olan bitkiler maydanoz, ıspanak ve tere otudur. Kullanacağınız tere ve maydanozun sararmamış olmasına dikkat ediniz. Sararmış olanları kullanmayınız. Sabah (maydanoz + ıspanak) karışımı uygulanır. Akşam (tereotu + ıspanak) karışımı uygulanır. Doktora mutlaka görünmeniz gerekmektedir.


Etiketler:, , , ,

2 sene önce
  Sağlık Köşesi kategorisine eklendi.
Yazar: Duslerkulup

Depresyondan Kurtulmak İçin Bitkisel Tedavi Yöntemi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

-->

Buyrun Ne Aramıştınız?

Sosyal Medya

Facebook Twitter

Düşler Kulüp Facebook Sayfası

Arşiv

Ücretsiz Duslerkulup Aboneliği

Sitemizde açılan konulardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız ücretsiz abone olun.

Diğer 62 aboneye katılın