Deadpool izle Sinema ve Tiyatro Bölümü

Deadpool izle


ABD’den Türkiye’ye bir yıl içerisinde birçok sinema eseri gelmektedir. Bunlardan bazıları komedi, bazıları aşk, bazıları bilimkurgu, bazıları da Marvel maceralarından olan süper kahraman sinema eserleri olmaktadır. Dünya çapında sinema sektöründe en hızlı ve en kaliteli gelişme gösteren ve bu başarısını da oldukça iyi bir şekilde devam ettirmekte olan ABD sinemasını seyretmek birçok Türk sinema tutkununun hayalleri arasında yer alıyor. Bu yüzden de ABD’li yönetmenler tarafından çekilen başarılı beyaz perde yapıtları ülkemize gelerek kendisine hayran kalan Türk sinema seyircisi ile bir araya geliyor. Yakın zamanda Türkiye’ye gelecek olan sinema yapıtları arasında bir süper kahraman yapıtı olan Deadpool sinema eseri de baş köşede durmaktadır.

Deadpool sinema eserini seyretmek için Türkiye adeta gün sayıyor. ABD’de vizyona giren ve Türkiye’de de 12 Şubat 2016 tarihinde beyaz perde de olarak Türk sinema seyircisinin nabzını tutacak olan bu sinema eserini seyretmeden önce biraz olsun bilgi edinmek isterseniz hemen orijinal dili ile yayınlanmış olan fragmanlarına göz atabilirsiniz. Bu sinema eseri ile ilgili geçen gün yeni bir fragman yayınlandı ve yayınlanan fragmanda ilgi çeken bir sahne vardı. Bu sahnede Marvel karakterleri arasında anti kahraman rolünü üstlenmekte olan baş karakterin aslında çok da romantik bir karaktere sahip olduğu çıktı. Deadpool izlemek isteyenleri bu sahne çok şaşırtınca sosyal medyadan da yorum yağmuru yağmaya başladı.

Bu sinema eserinde bir deneyin bizlere senaryoyu izlenesi kıldırdığını dile getirmek gerekiyor. Aslında sinema yapıtı bir deney ile başlıyor ve o deney sonucunda da meydana gelmekte olan değişiklikleri konu ediniyor.  Wade Wilson karakteri bir deneye maruz kalıyor ve sonrasında da bu anti kahraman haline geliyor. Wade Wilson aslında bir Özel Kuvvet askeri olmaktadır. Wilson’a yapılan deney sonucunda artık süper egosu olan ve aynı zamanda da kendisini kolayca iyileştirebilen bir anti kahraman haline gelen karakteri seyredeceğiz. Deadpool Türkçe dublaj izleyicisi olmak için hemen arkanıza yaslanın ve bu muhteşem sinema eserinin keyfini çıkarmaya bakarak ücretsiz olarak seyirci olun.


1 sene önce
  Sinema ve Tiyatro Bölümü kategorisine eklendi.
Yazar: Duslerkulup

Deadpool izle Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

-->

Buyrun Ne Aramıştınız?

Sosyal Medya

Facebook Twitter

Düşler Kulüp Facebook Sayfası

Arşiv

Ücretsiz Duslerkulup Aboneliği

Sitemizde açılan konulardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız ücretsiz abone olun.

Diğer 62 aboneye katılın