Cinema FV-5 Video Çekme Android Uygulamasını İndir Program - Yazılım - Donanım

Cinema FV-5 Video Çekme Android Uygulamasını İndir


cinema fv-5 profesiyonel kamera indir

Sevgili düşler kulüp okuyucularımız bugün sizlere Cinema FV-5 isimli android uygulamasını sunacağım. Cinema FV-5 android uygulaması sizler için geliştirilmiş olan dahili kameranızı geliştirecek mükemmel bir yazılımdır. Birçoğumuz artık video kamera satın almıyoruz. En kötüsü 8 mp olan kameralarımızla var olan anlarımızı kayıt altına almayı uygun buluyoruz. Artık herhangi bir ek programa, montaja gerek kalmadan yüksek çözünürlükte ve gelişmiş film, sinema stüdyolarına benzer efektler kullanarak video çekimleri yapabilirsiniz. Aklınızdan geçen tüm hayal güçlerinizi gerçekleştirmek için birebir yazılımdır.

cinema FV-5 vidyo çekme programı indir

Mükemmel özelliklere sahip olan Cinema FV-5 uygulamasını ücretsiz olarak indirerek fotoğraf makinesinde bulunan gelişmiş özellikleri telefonunuza taşıyabilirsiniz. Kullanırken kişisel fikirlerinizide ön plana sürerek kalitei fotoğraflar ortaya çıkarabilirsiniz. Hem fotoğraf çekebilirsiniz hemde vidyo çekebilirsiniz. Görüntüleri kare kare parçalara bölebilirsiniz. Renk tonlaması yapabilirsiniz. Vidyoyuda izlerseniz konuyla ilgili daha gelişmiş işlemler yapabilirsiniz.

İndirme linki: http://turbobit.net/7x5hedoxpl7e.html


Etiketler:, , ,

2 sene önce
  Program - Yazılım - Donanım kategorisine eklendi.
Yazar: Duslerkulup

Cinema FV-5 Video Çekme Android Uygulamasını İndir Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

-->

Buyrun Ne Aramıştınız?

Sosyal Medya

Facebook Twitter

Düşler Kulüp Facebook Sayfası

Arşiv

Ücretsiz Duslerkulup Aboneliği

Sitemizde açılan konulardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız ücretsiz abone olun.

Diğer 62 aboneye katılın