Cilt Bakım Kolaylığı Spor Dünyası

Cilt Bakım Kolaylığı


Bir erkek olarak cilt bakımımla gizli gizli ilgilenmem gerekiyor. Yüzüme en basitinden sivilce için krem dahi sürmek istesem hem aile çevremden hem de arkadaş çevremden gelebilecek olan alaycı tepkileri düşünerek geri adım atmak zorunda kalırdım. Ergenlikten sonra da bu şartlar bilinçaltıma işlemiş olmalı ki eczaneden kişisel bakım ürünü almaya çekinir vaziyetteyim. Tam bu noktada yardımıma Dermokozmetik.com/avene yetişti. Her türlü kişisel bakım ürününü herhangi bir insanla muhattap olmadan internet üzerinden ayağıma getirebilme imkanı sağladılar. Hem de bunu çok hızlı bir şekilde yaptılar. Çoğu zaman sipariş verdiğim günün ertesi günü, bazen de iki gün sonra siparişim elime ulaştı.

Yüzümde ergenlik sivilcelerinden arta kalan izler olarak düşündüğüm kızarıklar mevcuttu. Üstelik nasıl olduğunu anlamadığım şekilde yüzüm kuruydu. Ben sivilciler yağlı ciltlerde oluşur diye düşünür, yağlı cildin de nemli olduğunu sanırdım. Oysa kuru ciltlerde de sivilce oluşması çok olağan bir durummuş. Biraz internet araştırmasından sonra ihtiyacımın Avene cilt kızarıklıkları için ürünler ve Avene nemsiz ciltler için ürünler olduğunu anladım. Dermokozmetik.com/avene bölümünden Avene Antirougeurs Fort Creme 30ml ve Avene nemlendirici losyon ürününü sipariş ettim. Üstelik piyasa fiyatından çok daha ucuz fiyata. Siparişim 2 gün sonra elime ulaştı. Artık yüzümdeki kızarıklardan kurtulma zamanıydı. Sürekli sakallı şekilde dolaşmak zorunda olmamalıydım.

Açıkçası ilk kullanımda mucizevi bir etki bekliyordum. Anında düzelmeliydi her şey. Ama olmadı. Sabırsız biri olarak beni hayal kırıklığına uğratsa da kullanmaya devam ettim. Bir hafta sonunda kızarıklarda gözle görülür bir azalma vardı. Bu motivasyonumu arttırdı. Ve nihayet artık yüzümde kızarıklık yok. İlk iş olarak sinek kaydı traş oldum. Ve aynadaki sağlıklı yeni yüzüme baktım. Bu sorunu avene ürünleri sayesinde çözmüştüm buna ek olarak hepsi ayağıma gelmişti.

Eğer bunu okuyorsanız aynı dertten muzdaripsiniz demektir. Size tavsiyem Avene nemsiz ciltler için ürünlere güvenin. Düzenli kullanım sonrasında kızarıklıkların yok oluşunu keyifle izleyin. Unutmayın o kızarıklıklar ve gülmenizi dahi zorlaştıran kuru cilde mahkum değilsiniz. Bu savaşta Avene’yle zaferin kaçınılmaz olduğunu bilin. Dermokozmetik’teki indirimlere göz atmadan da almayın.


Etiketler:,

1 sene önce
  Spor Dünyası kategorisine eklendi.
Yazar: Duslerkulup

“Cilt Bakım Kolaylığı” için 3 Yorum

  1. Hicran Erkan dedi ki:

    Kuzenlerim kullanırken görmüştüm, ciltleri hassas olduğu için yardımcı ürün kullanmadan ciltlerini toparlayamıyorlar. Benim cildimde şuan bir problem yok ancak ilerde sorun yaşamamak için bende aldım kullanıyorum.

  2. Nazan Demirdöven dedi ki:

    Kullandığım bakım ve makyaj ürünlerim bittiğinde dermokozmetik sitesinden alışveriş yapıyorum. İnternetten alışveriş yapmak bana zor geliyorken buradan alışveriş yapmanın üye olduktan sonra birkaç adımda yapıldığını gördüğümde çok hoşuma gitmişti. Tüm ürünlerimi buradan alıyorum. Tüm bayanlara tavsiye ederim.

  3. Gülten Karakuş dedi ki:

    Cildimin normal ciltlerden farklı ve çok hassas olmasından dolayı her ürünü kullanamıyorum. Avene markasının kuru ciltler için de faydalı ürünler ürettiğini olduğunu araştırdım. Üye oldum sitenize.

Cilt Bakım Kolaylığı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

-->

Buyrun Ne Aramıştınız?

Sosyal Medya

Facebook Twitter

Düşler Kulüp Facebook Sayfası

Arşiv

Ücretsiz Duslerkulup Aboneliği

Sitemizde açılan konulardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız ücretsiz abone olun.

Diğer 62 aboneye katılın