Cilt Bakım Kolaylığı

Bir erkek olarak cilt bakımımla gizli gizli ilgilenmem gerekiyor. Yüzüme en basitinden sivilce için krem dahi sürmek istesem hem aile çevremden hem de arkadaş çevremden gelebilecek olan alaycı tepkileri düşünerek geri adım atmak zorunda kalırdım. Ergenlikten sonra da bu şartlar bilinçaltıma işlemiş olmalı ki eczaneden kişisel bakım ürünü almaya çekinir vaziyetteyim. Tam bu noktada yardımıma Dermokozmetik.com/avene yetişti. Her türlü kişisel bakım ürününü herhangi bir insanla muhattap olmadan internet üzerinden ayağıma getirebilme imkanı sağladılar. Hem de bunu çok hızlı bir şekilde yaptılar. Çoğu zaman sipariş verdiğim günün ertesi günü, bazen de iki gün sonra siparişim elime ulaştı.

Yüzümde ergenlik sivilcelerinden arta kalan izler olarak düşündüğüm kızarıklar mevcuttu. Üstelik nasıl olduğunu anlamadığım şekilde yüzüm kuruydu. Ben sivilciler yağlı ciltlerde oluşur diye düşünür, yağlı cildin de nemli olduğunu sanırdım. Oysa kuru ciltlerde de sivilce oluşması çok olağan bir durummuş. Biraz internet araştırmasından sonra ihtiyacımın Avene cilt kızarıklıkları için ürünler ve Avene nemsiz ciltler için ürünler olduğunu anladım. Dermokozmetik.com/avene bölümünden Avene Antirougeurs Fort Creme 30ml ve Avene nemlendirici losyon ürününü sipariş ettim. Üstelik piyasa fiyatından çok daha ucuz fiyata. Siparişim 2 gün sonra elime ulaştı. Artık yüzümdeki kızarıklardan kurtulma zamanıydı. Sürekli sakallı şekilde dolaşmak zorunda olmamalıydım.

Açıkçası ilk kullanımda mucizevi bir etki bekliyordum. Anında düzelmeliydi her şey. Ama olmadı. Sabırsız biri olarak beni hayal kırıklığına uğratsa da kullanmaya devam ettim. Bir hafta sonunda kızarıklarda gözle görülür bir azalma vardı. Bu motivasyonumu arttırdı. Ve nihayet artık yüzümde kızarıklık yok. İlk iş olarak sinek kaydı traş oldum. Ve aynadaki sağlıklı yeni yüzüme baktım. Bu sorunu avene ürünleri sayesinde çözmüştüm buna ek olarak hepsi ayağıma gelmişti.

Eğer bunu okuyorsanız aynı dertten muzdaripsiniz demektir. Size tavsiyem Avene nemsiz ciltler için ürünlere güvenin. Düzenli kullanım sonrasında kızarıklıkların yok oluşunu keyifle izleyin. Unutmayın o kızarıklıklar ve gülmenizi dahi zorlaştıran kuru cilde mahkum değilsiniz. Bu savaşta Avene’yle zaferin kaçınılmaz olduğunu bilin. Dermokozmetik’teki indirimlere göz atmadan da almayın.

    Makale Yazarı: Duslerkulup

Yorum

  1. By Hicran Erkan

  2. By Nazan Demirdöven

  3. By Gülten Karakuş

Teşekkürler...