Cep Telefonlarının Aşırı Isınmasına Kesin Çözüm Cep Telefonu ve Teknoloji Dünyası

Cep Telefonlarının Aşırı Isınmasına Kesin Çözüm


cep telefonlarındaki aşırı ısınma sorununa çözüm nasıl bulunur

Değerli düşler kulübü okuyucularımız bugün sizlerle önemli bir konuya değineceğiz. Telefonlar yaz aylarının gelmesiyle birlikte aşırı derecede ısınmaya uğrarlar. Bu ısınma telefonlarınız için birçok soruna sebep olabilir. Bu problemler telefonunuzun ekran kartını yakmasından, bataryanıza kadar birçok elektronik aksamına kadar etki edebiliyor. Size söyliyeceğimiz özel taktikler ile bu sorunla baş edebilirsiniz. Öncelikle ısınma sorununun köküne inilmelidir. Soruna öncelikle bataryasal olarak yaklaşmalısınız.

cep telefon aşırı ısınma sorunu

Bataryanızda şişme var ise eğer bataryanız ölmüş ve ömrü tükenmiş anlamına gelmektedir. Diğer bir sebep ise cep telefonunuzun yazılımsal olarak zorlanmasıdır. Hafıza kartınızın veya telefon hafızasının dolu olması sebebiyle telefon dosyalara ulaşmada zorluk çekiyor ve yoğun çaba sarf ediyor buda ısınmaya sebep oluyor. Bir diğer sorun ise mümkün olduğunca telefonu güç tasarrufunda kullanmamak olacaktır. Telefonunuzu güç modundan çıkararak kullanmak sizin için daha faydalı olacaktır.


Etiketler:, , ,

2 sene önce
  Cep Telefonu ve Teknoloji Dünyası kategorisine eklendi.
Yazar: Duslerkulup

Cep Telefonlarının Aşırı Isınmasına Kesin Çözüm Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

-->

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Sosyal Medya

FacebookTwitter

Düşler Kulüp Facebook Sayfası

Arşiv

Ücretsiz Duslerkulup Aboneliği

Sitemizde açılan konulardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız ücretsiz abone olun.

Diğer 61 aboneye katılın