Çamaşır Makinesi Elektrik Arızalarına Gerekli Müdahaleler

%name Çamaşır Makinesi Elektrik Arızalarına Gerekli Müdahaleler

Çamaşır makinelerindeki muhtelif elektrik arızalanmaları, görülen en popüler arızalar arasında yer almaktadır. Her ne kadar çamaşır makinesi teknolojisinde elektriksel ve mekanik arızalanma farklılıkları şeklinde bir ayrımın net olarak yapılabilmesi pek de mümkün olmasa da yinede çamaşır makinelerindeki bazı elektriksel parçaların arızalanmaları durumunda makinede profesyonel müdahalelerin gerçekleştirilmesi büyük bir önem taşımaktadır. Bu çerçevede de Soğanlık Arçelik Servisi merkezi tarafından profesyonel standartlarda tüm Arçelik çamaşır makinesi modellerinde meydan gelen muhtelif elektriksel arızalanmalara yönelik olarak profesyonel servis çözümleri sunuluyor. Arçelik çamaşır makinelerinin modeli ne kadar yeni olursa olsun kısa sürede arıza onarım müdahaleleri ile yeniden ilk günkü performans ve verimliliğinde bir çalışma gerçekleştirebilmesi sağlanabiliyor.

Arçelik markalı çamaşır makinesinde karşı karşıya kalınan muhtelif elektriksel arızalanmalarda doğrudan parça değişimi gerçekleştiriliyor. İçerenköy Arçelik Servisi merkezi alanlarında uzman ve deneyimli teknik ekipler tarafından tamamen hassas uygulamalar neticesinde arızalı olan makinenin elektriksel parçası yenisi ile doğrudan orijinal Arçelik yedek parçası olacak şekilde değiştirilmektedir. Bu şekilde çamaşır makinesinin bu elektriksel parçasından kaynaklı arızalanmanın orijinal olmayan yedek parça ile değiştirilmesinden kaynaklı olarak oluşan zayıf nokta veya dayanıksızlık nedeni ile meydana gelebilecek arızalanmaların önüne geçilebilmesi sağlanıyor. Bu durumda uzun vadede hem kaliteli hem de daha ekonomik bir elektriksel makine arızalanmasının çözüme kavuşturulabilmesi sağlanıyor.

Alanlarında uzman Küçükyalı Arçelik Servisi teknik ekipleri tarafından çamaşır makinelerindeki elektriksel arızalanmaların kaynağı olarak belirlenen parçalarda yapılan doğrudan yenisiyle değişim çalışmaları genel olarak çamaşır makinesinin su giriş emniyet ventilleri, röle ve parazit kondansatörleri, program aygıtı, termistörler, su seviye anahtarları ve sensör, çamaşır makinesi termostat ve termikleri, çamaşır makinesi pompa motoru, makine yıkama motoru ve rezistans parçalarıdır. Bu parçalardaki arızalanmalarda kaliteli servis onarımı çalışması için mutlak suret ile orijinal yedek parçası ile değişiminin gerçekleştirilmekte olunduğu bir servis uygulaması gerçekleştirilir. Üstelik bu parça değişimleri esnasında değişen parçalara yönelik olarak 1 yıllık garanti hizmetinin sunuluyor olması sayesinde en az kaliteli olduğu kadar ekonomik bir şekilde dünya standartlarındaki servis müdahaleleri ile Arçelik çamaşır makinesinin elektriksel problemlerinin çözüme kavuşturulması ve uzun vadeli kullanılabilirliği sağlanabilmektedir.

    Makale Yazarı: Duslerkulup

Sizde yorum yazabilirsiniz...

Kameralı Sohbet