BurninTest 8.1 Bilgisayar Arıza Tespit Programını İndir Program - Yazılım - Donanım

BurninTest 8.1 Bilgisayar Arıza Tespit Programını İndir


burninTest 8.1 bilgisayar arıza tespit programı indir

Sevgili düşler kulübü okuyucularımız, bugün sizlere PassMark BurninTest Pro 8.1 programını sunacağım. Bilgisayar arıza tespit programı olan PassMark’ı sitemizden tek link olarak indirebilirsiniz. Programın amacı bilgisayarınızdaki tüm hataları tek tek aramanız veya tespit etmenize gerek kalmadan sistem tarafından otomatik olarak bulmaktadır. Sisteminizi detaylı olarak taramaktadır. Sonuçları sisteme kaydederek sorunların nedenlerini size aktarır.

burninTest 8.1 arıza programı

Sistemde herhangi bir arıza varmı yokmu diye artık kasanızı açmaya gerek kalmayacak. Yapmanız gereken şey Pass mark yazılımını yükleyerek arıza tespiti yapma işlemini başlatmak olacaktır. Sistemdeki arızaları, donanımsal sorunları program size sunacaktır. Detaylı olarak sorunun neyden kaynaklandığını rahatlıkla görebileceksiniz. PassMark BurninTest 8.1 bilgisayar arıza tespit programı sizin için çok iyi bir yazılım olacaktır. Birçok işinizi kolaylaştıracaktır.

İndirme linki: http://www21.zippyshare.com/v/NIkC5hdb/file.html


Etiketler:, , ,

2 sene önce
  Program - Yazılım - Donanım kategorisine eklendi.
Yazar: Duslerkulup

BurninTest 8.1 Bilgisayar Arıza Tespit Programını İndir Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

-->

Buyrun Ne Aramıştınız?

Sosyal Medya

Facebook Twitter

Düşler Kulüp Facebook Sayfası

Arşiv

Ücretsiz Duslerkulup Aboneliği

Sitemizde açılan konulardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız ücretsiz abone olun.

Diğer 62 aboneye katılın