Battlefield Hardline Son Sürüm Full Crackli Yüksek Hızda İndir Oyun Dünyası

Battlefield Hardline Son Sürüm Full Crackli Yüksek Hızda İndir


battlefield hardline son sürüm indir

Değerli oyunsever takipçilerimiz, sizlere bugün bomba gibi bir oyun paylaşıyoruz. Battlefield Hardline oyunu savaş oyunu severler için sonunda çıktı. Merakla beklenen oyun için yüzlerce insan muradına erdi sonunda. Macera, aksiyon dolu oyun sizlerde adeta bağımlılık yaratacak. Yaklaşık olarak 48.5 Gb büyüklüğünde olan oyun kaliteli grafiklere sahip olduğunu daha baştan belli ediyor.

battefield hardline oyununu yüksek hızda full indir

Electronic Arts oyun yapımcıları uzun zamandır üzerinde uğraştıkları bu oyunu sonunda bizlerle buluşturdular. Uzun zamandır yeni oyunlara hasret olan biz oyunseverler bolluk içindeyiz. Bir bir yepyeni kaliteli oyunları sıraya koyduk bile. Battlefield Hardline oyunu 64 bit görüntü desteğiyle oyuncuların karşısına çıkıyor. Oyunu oynamak için hardiskinizde 60 gblık alana kıymanız gerekecek :). Minumum olarak 4 gb ram, ve nvidia geforce gtx 260, ati radeon hd 5770 ekran kartlarıyla oynayabilirsiniz.

battlefield oyununu tek parça indir

Herzaman olduğu gibi oyundaki temel amacımız kötü adamları yoketmek olacaktır. İnsanlara zarar veren kin besleyen kişileri teker teker bulup onları imha edeceğiz. Terörist saldırılar ile hain planlar içinde olanların izini bırakmamalıyız. Oyunda farklı bir prensipte öldürmenin yanısıra onları tutuklamalısınızda. Bazı zamanlarda hiç silah sıkmadan bile suçluluarı yakalayacaksınız.

İndirme linki:

Part1: https://cloud.mail.ru/public/HxQN/xUHhNkU7a

Part2: https://cloud.mail.ru/public/Bqvd/AGA9bx7AX


Etiketler:, , , ,

1 sene önce
  Oyun Dünyası kategorisine eklendi.
Yazar: Duslerkulup

Battlefield Hardline Son Sürüm Full Crackli Yüksek Hızda İndir Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

-->

Buyrun Ne Aramıştınız?

Sosyal Medya

Facebook Twitter

Düşler Kulüp Facebook Sayfası

Arşiv

Ücretsiz Duslerkulup Aboneliği

Sitemizde açılan konulardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız ücretsiz abone olun.

Diğer 61 aboneye katılın