Batman ve Süperman

2016 yılı ABD yapımı macera, aksiyon ve fantastik yapım Batman ve Süperman adlı yapım Türkiye’de de 25 Mart 2016 tarihinde vizyona girecek. Yönetmenliğini Zack Snyder’in üstlendiği yapımın baş rollerinde Ben Affleck, Henry Cavill, Jesse Eisenberg ve Gal Gadot yer alıyor.

Batman ve Süperman izlerken, bütün dünyada neredeyse tanrılaşan ve bir kahraman olarak zirvede olan Süperman, bir şekilde değişmiş ve dünyaya yıkım ve savaş getirmiştir. Onun bu durumu tehdit olmaya başlarken, aynı zamanda dünyada ihtiyaç duyulan bir kahramanın nasıl olması gerektiği tartışmaları başlar. Kontrolünü ve hareketlerini yitiren süper kahraman Süperman’in bundan böyle insanlığın karşısında mı, yanında mı olacağı soruları yüksek sesle dillendirilmeye başlar. Tüm bu gelişmeler sürerken diğer yandan Gothom şehri koruyucusu olan Batman, Süperman’in meydana getirdiği yıkıma son vermek üzere karşısına dikilir. Şimdi bu kahramanlar arasında başlayacak yeni bir savaşın işaretleri midir? Zack Snyder’in imzası görülen yapım Batman ve Süperman Adaletin Şafağı izlerken ilk defa DC kahramanı olan iki kahramanın beyaz perdede karşı karşıya gelmelerine tanık olacaksınız. Baş rolünde Oscar ödülüne sahip olan Ben Affleck ve Man Of Stell yapımının yıldız oyuncusu Henry Cavill karşı karşıya geliyor.

Batman ve Süperman yapımından Junkie XL tarafından hayranları için yeni bir parça sergilendi. Yapımın soundtracklarının yapım aşamasında Junkie XL ile Hans Zimmer arasında bir işbirliği yapılırken, akademi ödülüne sahip bestesi Hans Zimmer Süperman’in sahnelerini, Junkie XL de Batman’in var olduğu sahneleri üstlendi. Siz de sitemizde yapımı izleyerek filmin müziklerini dinleme şansına sahip olabilirsiniz.

Zack Snyder’in yönetmenliğini üstlendiği projede yeni bir güç gösterisi var olurken, Henry Cavill’in canlandıracağı Süperman ile Ben Affleck’in canlandıracağı Batman’ın yanında yapımın oyuncu kadrosunda Amy Adams, Diane Lane ve Laurence Fishburne gibi son derece ünlü isimler de yer alıyor. 1986 yılında Frank Miller’in yazığı çizgi roman kitabından uyarlanan Batman ve Süperman adlı yapım Amerika ile birlikte ülkemizde de 25 Mart 2016 tarihinde beyaz perdede yer alacak. İyi seyirler.

    Makale Yazarı: Duslerkulup

Teşekkürler...