Bandicam Oyun Videosu Kaydetme Programını Son Sürüm İndir Program - Yazılım - Donanım

Bandicam Oyun Videosu Kaydetme Programı Son Sürüm İndir


bandicam oyun videosu kaydetme programı

Bandicam video kaydetme programı genel anlamda oyunlar için bilinir.Fakat daha geniş kapsamlı olarak bilgisayarda yapılan  işlemlerde ekran kaydı almak isteyen kişiler için oldukça işlevseldir. Örneğin bir ürün tanıtım videosu hazırlamak için veya görsel eğitim seti hazırlamak isteyenler için profesiyonel bir programdır. Bandicam oyun videosu kaydetmek isteyenler içinde çok fonksiyoneldir. Bandicam ile kayıt esnasında oyunu açarken fps seçeneğinide ayarlayabiliyorsunuz.

bandicam oyun videosu kaydetme programı indir

Fps onayını açıp sol üst kısımda oyun içi hız ayarlarınızı kontrol edebilirsiniz. Bandicam video kayıt programını son sürüm full türkçe olarak indirebilirsiniz. Bandicam video çekme ayarlarını türkçe menü sayesinde yapabilirsiniz. Ayrıca bandicam uzun süreli hd kalitede uzun süreli video kayıt seçeneğide bulunmaktadır. Bandicam video çekme sorunu yaşarsanız yorum altından yazabilirsiniz. Zaman ayarlı video kayıt özelliğinden de faydalanabilirsiniz.

duslerkulup indirme linki (1)


Etiketler:, , , , , , ,

2 hafta önce
  Program - Yazılım - Donanım kategorisine eklendi.
Yazar: Duslerkulup

Bandicam Oyun Videosu Kaydetme Programı Son Sürüm İndir Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

-->

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Sosyal Medya

FacebookTwitter

Düşler Kulüp Facebook Sayfası

Arşiv

Ücretsiz Duslerkulup Aboneliği

Sitemizde açılan konulardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız ücretsiz abone olun.

Diğer 61 aboneye katılın