Ataşehir Beko Servisi Cep Telefonu ve Teknoloji Dünyası

Ataşehir Beko Servisi


Beyaz eşyalarınızdaki teknik aksaklıkların anında çözüme ulaşmasını ve tekrar kullanıma sunulmasını amaçlayarak, uzun yıllardır hizmetinizde olan, Ataşehir Teknik Servis olarak, ilk hedefimiz müşteri memnuniyetidir. Hızlı iletişim ve anında çözüm odaklı çalışmasıyla, her zaman müşterilerinden tam not alan, bununla beraber kendini gün geçtikçe yenileyip geliştiren bir teknik ekibe sahiptir. Ataşehir Beko Servisi olarak, yıllardır devam eden teknik desteğimizle, sorunsuz kullanımlar sağlanmaktadır. Arızalı ürünlerinizi en kısa sürede çözüme kavuşturduğumuz gibi, arızası olmayıp, bakım zamanı gelmiş olacak ürünlerinize de Ataşehir içerisinde destek sağlamaktayız.

Tamamen uzmanlardan oluşturulan ve işlerinde bir numara olan kadromuzun, aynı şekilde İçerenköy bölgesinde yaşayanlar içinde İçerenköy Beko Servisi adı altında hizmet vermektedir. Teknik destekten farklı olarak, yedek parça gibi hizmetleri de sunmaktayız. Bakım yaptırmadığınız ürünlerin bir süre sonra işlev görmediğini bildiğimiz için, herhangi bir arızadan dolayı bizlere gelen ürünlerin bakımlarını da kontrol edip, talep ederseniz diğer sorunlarını da çözüyoruz. Tüm işlemlerimizde hız ve garanti ön planda olduğu için, memnun kalacağınız en kısa sürede sizlere hizmet vermek ve geri dönüş sağlamaktayız.

Beko servisi olarak verdiğimiz hizmetlerde, Ferhatpaşa Beko Servisi sayesinde, Ferhatpaşa bölgesinde konumlanan vatandaşlarımızın sorunlarıyla da en kısa sürede ilgilenmekteyiz. Evinizden alacağımız beyaz Beko markalı ürünlerinizi, tamir ve onarım işlemi veya bakım işlemi gerçekleştirdikten sonra, sizlere söylenen sürede teslim etmiş oluyoruz. Fiyatlarında çok uygun olduğu hizmetlerimizde, duruma göre belli miktarda garanti verilmektedir.


2 sene önce
  Cep Telefonu ve Teknoloji Dünyası kategorisine eklendi.
Yazar: Duslerkulup

Ataşehir Beko Servisi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

-->

Buyrun Ne Aramıştınız?

Sosyal Medya

Facebook Twitter

Düşler Kulüp Facebook Sayfası

Arşiv

Ücretsiz Duslerkulup Aboneliği

Sitemizde açılan konulardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız ücretsiz abone olun.

Diğer 62 aboneye katılın