Araba Kiralama Hizmetinin Ayrıcalığını Yaşayın

arac kiralama Araba Kiralama Hizmetinin Ayrıcalığını Yaşayın

Yeni bir araba mı almak istiyorsunuz? Ancak karşınıza çıkacak ek masraflar nedeniyle tereddüte mi düşüyorsunuz? Var olan arabanızı değiştirmek mi istiyorsunuz? Araba kullanım tercihlerinizi sil baştan değiştirecek haberimiz tam size göre.

Ülkemizde her geçen gün daha çok kişi tarafından tercih edilen araç kiralama hizmetleri; sunulan hizmet kalitesinin de artması ile birlikte yeni trend araba çözümleri arasında ilk sıraya yerleşmiş durumda. Araç kiralama hizmetlerinden yararlanarak; araba kullanımı konusundaki tercihlerinizden ödün vermeden ve aynı zamanda ek masraflarla karşılaşmadan hizmet almanız mümkün.

Reis Oto İle Ayrıcalıklar Dünyasına Adım Atın

Ülkemizin önde gelen Opel Bayisi ve Yetkili Servisi olarak hizmet sunan Reis Oto; kiralık araba alanında geliştirdiği yeni konsept hizmeti sayesinde bireyleri sıfır km veya ikinci el araç almak yerine uzun vadeli araç kiralama imkânları ile tanıştırıyor. Ülkemizdeki kiralık araç algısını tamamen değiştiren Reis Oto; bu alanda sunduğu profesyonel hizmetler sayesinde yepyeni bir araba kiralama sistemi geliştirmiş durumda.

Reis Oto; sunduğu kiralık araba hizmeti kapsamında 6 aydan bir yıla kadar olan süreçler için sıfır km araç kiralama hizmeti sunuyor. Böylece galeri galeri dolaşıp ihtiyacınıza ve tarzınıza uygun araç aramanıza gerek kalmıyor.

Reis Oto Fırsatları ve İmkânları

Grup şirketlerimizin de araç ihtiyaçları için çözüm ortaklığı gerçekleştirdiğimiz Reis Oto hem bireysel hem de kurumsal alternatifler ile hizmet sunan bir firma. Reis Oto’nun sunduğu profesyonel araba kiralama hizmetinin detayları ise şu şekilde:

* Filosunda 2000’den fazla sayıda araca sahip olan reis oto tüm segmentlere hitap eden bir potansiyele sahip.

* Reis Oto ile uzun vadeli araç kiralama sözleşmesi imzaladığınızda aracınıza benzin dışında herhangi bir ek masraf yapmanıza gerek kalmıyor.

* Aylık 799 TL’den başlayan uygun fiyat seçenekleri ve cazip ödeme koşulları ile bütçenizi sarmadan sıfır km araç kiralama imkânı elde etmiş oluyorsunuz.

    Makale Yazarı: Duslerkulup

Sizde yorum yazabilirsiniz...

Kameralı Sohbet