Alerjiye Karşı Direnç Kazanmak İçin Bitkisel Tedavi Yöntemi Sağlık Köşesi

Alerjiye Karşı Direnç Kazanmak İçin Bitkisel Tedavi Yöntemi


alerjiye karşı direnç kazanmak için ne yapılmalıdır

Değerli ziyaretçilerimiz, bazı insanlarımız alerjiye hassastırlar. Ve mevsimlerin belli dönemlerinde oldukça etkilenmektedirler. Tedavi olarak ilaç alabilirler. Doktorlara görünüp bu sorunun kaynağını araştırmalıdırlar. Doğadan gelen şifayıda gözardı etmeyenler ise alerjilerine karşı direnç kazanmak isteyebilirler. İbrahim saraçoğlu hocamızın hazırlamış olduğu alternatifli kür tedavileri için aşağıdaki yöntemleri okuyabilirsiniz. Patlıcan, kahve, yumurta sarısı, aşırı tatlı tüketimi, kafeinli içecekler gibi şeyler direncinizi zayıflatabilir.

1. yöntem: Çekirdekli siyah üzüm tedavisi:

Alerjiye direnç kazanmak istiyorsanız, belirli aralıklarda dört-beş gün arka arkaya günde iki kez, aç karnına yirmi-yirmibeş tane siyah kuru üzüm çekirdeğini havanda ezip bekletmeden çiğneyerek yiyebilirsiniz. Üzümün çekirdeğini çiğnerken acımsı tadı almalısınız.

2. yöntem: Harnup bitkisi kürü:

Orta büyüklükteki keçi boynuzunu yıkayınız. Daha sonra bunları kırınız. Yarım litreye yakın suyun içerisine atınız. Kısık ateşte yedi-sekiz dakika kaynatınız. Ilımaya bırakın ve suyunu süzüp cam şişeye doldurun. Her gün sabah kahvaltı arasında ve akşam yemeğinden önce bir çay bardağı için. 1 ay boyunca kesintisiz uygulayın. Her defasında taze olarak hazırlamalısınız.


Etiketler:, , ,

2 sene önce
  Sağlık Köşesi kategorisine eklendi.
Yazar: Duslerkulup

Alerjiye Karşı Direnç Kazanmak İçin Bitkisel Tedavi Yöntemi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

-->

Buyrun Ne Aramıştınız?

Sosyal Medya

Facebook Twitter

Düşler Kulüp Facebook Sayfası

Arşiv

Ücretsiz Duslerkulup Aboneliği

Sitemizde açılan konulardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız ücretsiz abone olun.

Diğer 61 aboneye katılın