Acıbadem Arçelik Servisi Çağırın Teknik Çözüm Noktası

Dünyanın en güzel şehirleri arasında yer alan İstanbul’un nadide semtlerinden birisi olan Acıbadem’de yirmi yıl önce faaliyetine başlayan ve bu süre zarfında semt sakinlere sunduğu üstün hizmet ile kalitesini kanıtlayan Acıbadem Arçelik servisi, Arçelik markasına ait en teknolojik ürünlerine kadar birçok ürünün bakım ve onarımını gerçekleştirmektedir.

 

Yirmi yılı aşkın sürede edindiği tecrübe, deneyim ve bilgi birikimi sayesinde Arçelik ürünlerinde müşterilerinin karşılaşabileceği arızalar hakkında önceden fikir sahibi olabilmektedir. Bunu tecrübe ve deneyimi yanında seyrek olarak iş alımı gerçekleştirmesi ve faaliyette olduğu günden bu yana uzun yıllar aynı personel ile çalışması sayesinde elde eden Pendik Arçelik Servisi, müşterilerinin memnuniyetine her şeyden önde yer vermektedir.

 

Edinmiş olduğu deneyim ve bilgi birikiminin üzerine sürekli ve düzenli olarak aldığı eğitimleri katan teknik personelimiz sayesinde ileri ve ileri teknoloji ile imal edilmiş Arçelik beyaz eşya ürünlerinde yaşanabilecek arızalar hakkında fikir sahibi olmaktadır. Kaliteli ürün ve ileri teknoloji ile ürünlerini imal eden Arçelik’ in tüm bu kusursuzluğuna rağmen, insanoğlunun ürettiği her ürün gibi zaman içerisinde ya bakıma ya da onarıma ihtiyaç duymaktadır.

 

Ancak Arçelik beyaz ürünlerinde üstün teknoloji kullanılması, bakım ve onarım yapacak firmanın da bu üstün teknolojiyi, yenilikçi ve modern anlayışı benimsemiş olması gerekmektedir. Bunun bilincinde olan firmamız, yıllardır bu vizyon doğrultusunda elemanlarına eğitici seminerler vermekte ve müşterilerine sunduğu hizmete yön vermektedir.

 

Beyaz eşya ürünlerinin bu denli teknolojinin temelini barındırması ve sürekli olarak en son teknolojiyi benimsemesi sebebi ile Kadıköy Arçelik Servisi, son teknoloji ürünü cihazlar, araç ve gereçler kullanmaya ayrıca özen göstermektedir. Bu şekilde yaşanabilecek her türlü arızaya en iyi şekilde çözüm üretebilmektedir. Ayrıca ürünlerin onarım ve bakımdan sonra da daha dayanıklı olabilmesi adına piyasa içerisinde yer alan ucuz kopya, sahte, dayanıksız ürünlerin kullanımından kaçınarak sadece orijinal Arçelik yedek parçalarını kullanmaktadır.

 

Tüm bu sunduğu kaliteli hizmet anlayışı vizyonunu müşterilerine göstermek amacı ile firmamız, bakım ve onarımını gerçekleştirdikleri ürünü bir yıllığına sigorta kapsamı altına almaktadır. Bu sigorta kapsamı ile ürünler aynı arızayı yinelemesi halinde ücretsiz olarak bakım ve onarımı gerçekleştirilmektedir.

 

 

    Makale Yazarı: Duslerkulup

Teşekkürler...