2016 Genç Tesettür Giyim Modası Eğlence Dünyası

2016 Genç Tesettür Giyim Modası


Gençlerin içlerinde taşıdıkları büyük enerjiyi ortaya çıkarmalarını sağlayan, istedikleri zaman şık istedikleri zaman ise spor giyinmelerini sağlayacak genç genç tesettür giyimmodelleri 2016 ile beraber şekillenmeye devam ediyor. Genç tesettür giyim tarzı için bu yıl öne çıkan en büyük fark soft renkler yerine çok daha canlı ve çarpıcı renklerin kullanılması oluyor. Fıstık yeşili, fosforlu pembe ve turuncu gibi dikkat çekici renklere ağırlık verilen tasarımlar sayesinde gençlerin içlerinde bulunan enerjilerini dışarıya yansıtmaları sağlanıyor.
Buna ek olarak tasarımlarda da farklılıklar görülürken özellikle de çiçek desenli kumaşların çok daha yoğun bir şekilde kullanıldığı görülüyor. Genç tesettür giyim abiyetasarımlarında da bu renk cümbüşü devam ederken renklerin birbirleri ile olan uyumları kadar kullanıldığı modele olan uyumluluğu da dikkat çekiyor. Spor tesettür giyim ürünleri için daha canlı renkler kullanılırken tesettür abiye modeller için ise somon rengi ve duman rengi gibi daha soft renkler tercih ediliyor.
Genç tesettür giyim modasına yön veren ünlü tesettür giyim markaları tarafından üretilen en seçkin modellere yer veren zenruba.com aynı zamanda ekonomik fiyat seçenekleri ile her bütçeye de başarılı bir şekilde hitap edebilmektedir. Online tesettür giyim siteleri siteleri arasında Zenruba sadece tesettür giyim ürünlerinin satışını üstlenmesi ile öne çıkarken aynı zamanda kapıda ödeme seçeneği sunması da sitemizin öne çıkan bir diğer önemli farkı olarak kabul edilmektedir.


1 sene önce
  Eğlence Dünyası kategorisine eklendi.
Yazar: Duslerkulup

2016 Genç Tesettür Giyim Modası Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

-->

Buyrun Ne Aramıştınız?

Sosyal Medya

Facebook Twitter

Düşler Kulüp Facebook Sayfası

Arşiv

Ücretsiz Duslerkulup Aboneliği

Sitemizde açılan konulardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız ücretsiz abone olun.

Diğer 62 aboneye katılın